Nejžádanější fototapety na trhu

Určitě nemusíme dvakrát zdůrazňovat, že mnoho lidí dává při modernizaci či rekonstrukci přednost takovým stavebním či designovým úpravám, které nezasahují do chodu domácnosti a především nepráší. Právě tyto důvody vedou ke stále většímu nárůstu popularity fototapety. Celou realizaci zvládnete svépomocí a navíc během několika málo hodin. To znamená, že již v ten samí den přijetí objednávky se ve vaší režii může vámi vybraný pokoj proměnit v unikátní prostor v moderním lesku. Hledejte inspiraci u renomovaných výrobců a přesvědčte se o kvalitách aktuálních fototapet, které doslova dobývají celý svět.

Tapety Marburg

Pro náročnou klientelu se na trhu objevují luxusní tapety od renomované společnosti Marburg. Jedná se o tapety té nejlepší kvality s opravdu dlouhou životností. Díky rozmanité nabídce si velmi snadno naleznete vhodný dekor do každé místnosti a velmi hravě jí sladíte s nastaveným interiérem.

Tapety Marburg jsou s námi desítky let a neustále v nich designeři na celém světě hledají novou inspiraci. Pokud hledáte opravdu kvalitní tapety, které vašim stěnám dodají ten správný glanc, určitě nahlédněte do nabídky zkušeného výrobce Marburg. Pro lepší orientaci si nechte zaslat vzorky zcela zdarma.

Tapety od českého výrobce

Při hledání opravdu plnohodnotné společnosti zabývající se výrobou a následným prodejem kvalitních tapet, nesmíme opomenout na Vavex. Ta se jako jediná zabývá výrobou již od roku 1990, má tedy za sebou solidní cestu plnou spokojených zákazníků referencující dlouhou životnost všech doposud prodaných tapet.

Tapety na zeď od výrobce Vavex se prodávají ve všech možných variantách. Rozhodnout se můžete pro papírové, vliesové nebo vinylové. Málo kdo ví, že tapety poskytují i komfortní vlastnosti v podobě zvukové i tepelné izolace. Určitě nesmíme opomenout na jejich omyvatelnost a stálobarevnost.