Nemáte rádi pach chloru v bazénu? Vyměňte chlor za bezchlorovou chemii!

Máte rádi teplé a slunečné dny, při kterých si můžete užívat pohodu ve svém bazénu? Není mnoho hezčích chvil než koupání v křišťálově modré vodě – všude klid a ticho. Jediné, co vám tuto klidnou a pohodovou atmosféru může narušit, je pronikavá vůně chloru.

Většina provozovatelů domácích bazénů totiž k udržení optimální kvality bazénové vody využívá právě chlorovou chemii. A chlor je látka, jejíž charakteristický pach může být někomu i nepříjemný či dráždivý. Pokud má chlor v bazénové vodě takové účinky i na vás, nemusíte se přemáhat. Stačí jednoduše vyměnit chlorové přípravky bazénové chemie za jiné bez obsahu chloru. I takové přípravky na našem trhu můžete najít.

 

Kvalitní značky bazénové chemie nabízejí i bezchlorovou chemii

Bezchlorová chemie je sice pojem, který většina výrobců bazénové chemie velmi dobře zná, ale na její vývoj a výrobu se nesoustředí. Většina výrobců bazénových přípravků totiž nabízí převážně jen chlorovou chemii. Ti opravdu kvalitní a stabilní producenti ale samozřejmě ve svém sortimentu mají i ostatní druhy bazénových chemií, nejen tu chlorovou. Jako příklad můžeme zvolit třeba bazénovou chemii značky PWS.

Stručné představení značky PWS

Bazénová chemie značky PWS patří mezi nejkvalitnější a také nejobsáhlejší značky bazénové chemie na našem trhu. Tato značka je vyvíjena v laboratořích společnosti Techneco, dlouholetého specialisty v oboru čištění a úpravy vod. Laboratoře jsou tedy skvěle vybaveny a na základě dlouholetých zkušeností je vyvíjena i bazénová chemie PWS. Její účinky jsou ihned testovány, takže se k zákazníkům dostává pouze zboží nejvyšší kvality.

 

Kdo nemá rád chlor, může si vybrat kyslíkovou chemii

Pokud někdo nebude chtít k úpravě bazénové vody využívat chlor jako desinfekční prostředek, může si vybrat z široké nabídky kyslíkové chemie. Kyslíková chemie je jedním z druhů účinných přípravků bazénové chemie značky PWS. Účinnou látkou je aktivní kyslík. Ten může mít kapalnou nebo granulovanou podobu . Záleží na vás, jaký způsob dávkování upřednostňujete.

 

Kompletní nabídku přípravků bazénové chemie najdete na www.eshop.techneco.eu.