1475_PP

Neomezený sortiment od Keramika Soukup

Pokud chcete na jednom místě koupit veškerý sortiment pro rekonstrukci nebo realizaci nové koupelny a dalších prostor ve svém domě nebo bytě, pak využijte pestrou nabídku od společnosti Keramika Soukup.

Elegantní koupelny s prvkem navíc

Společnost Keramika Soukup nabízí špičkové produkty v několika kategoriích. Prvních z nich je kategorii koupelny, kde je připravena široká nabídka moderních a stylových obkladů. V nabídce je například elegantní nadčasová černo-bílá série Black & White v provedení matu a lesku doplněna dekory a listelami nebo série Vertical, která je zcela ideální pro kombinaci horizontálního i vertikálního pokládání. Série je vhodná pro všechny, kteří preferují pastelové barvy. Připraveno je více než 50 druhů moderních obkladů, které kopírují nové trendy pro rok 2012 a nabízí několik variant pro zcela originální pojetí vaší koupelny, stačí si jen vybrat.

 

1475_PP

Moderní kuchyně

I vaše kuchyně si zaslouží originální pojetí a prvky, které se jen tak neokoukají. Rozdíly u obkladů a dlažeb pro kuchyň a ostatní prostory, nejsou pouze v designu, ale také v technických parametrech, jako je například nasákavost, odolnost a tvrdost. Je tedy potřeba vybírat pečlivě a zvolit si takové obklady a dlažby, které jsou určeny pro dané použití. V sortimentu Keramika Soukup najdete rozhodně kvalitní materiály. Nyní velmi žádané skleněné mozaiky v různých barvách, díky kterým vytvoříte originální a osobitý vzhled.

Dlažba do interiéru i exteriéru

U venkovní dlažby je kladen vysoký nárok na kvalitní materiály již při výrobě. Venkovní dlažba musí splňovat požadavky na vysokou odolnost vnějších živelných vlivů jako je především déšť a mráz. Dlažbu lze použít při obkládání bazénů, teras i schodišť, ale také ji můžete použít jako obklad na fasádu. V nabídce společnosti Keramika Soukup je velmi žádaná série Habitat připomínající dřevo.

 

1219_PP

Sanita, designové radiátory a další

Pokud chcete moderní koupelny, která má svoji jedinečnou tvář, kde se budete cítit příjemně a současně, která umocní vaše praktické požadavky, je potřeba zaměřit se na koupelnové doplňky, které jsou součástí pestré nabídky společnosti keramika Soukup, a to od vanových nebo sprchových baterií, přes koupelnový nábytek a to i světových značek, až po kategorii s designovými radiátory.

 

Keramika Soukup nabízí mnohem více. Podívejte se na www.keramikasoukup.cz.