Gaia Mobili od ASSO – dopřejte si italský styl!

tálie byla a je zemí nejlepších designérů, malířů i umělců. Ladnost a elegance tvarů každého kusu je patrna v automobilovém průmyslu, módě i architektuře. Nejinak je tomu u nábytku. A právě z Itálie přichází nejnovějším trend v bydlení ve stylu zámeckých pánů.

 

 

 

Vynikajícím zástupcem tohoto směru je kolekce Gaia Mobili, kterou exkluzivně dováží společnost ASSO. Jedná se o ručně vyrobené zařízení do koupelen. Výrobky se vyznačují nadčasovým designem, který je při zachování plné funkčnosti povyšuje na umělecká díla. Tento starožitný nábytek je vyroben z již jednou použitých materiálů, které jsou unikátní technologií chráněny proti destrukčním vlivům vlhka.

 

 

Používá se především vyzrálé dřevo, u něhož nehrozí nežádoucí reakce na koupelnovou vlhkost a přitom má všechny atributy pravé starožitnosti. U série Classic/ Rustic jsou např. zakonzervované cestičky od červotoče, což nejen deklaruje autentičnost materiálu, ale vytváří i ceněný starožitný prvek. Každý kus je naimpregnován přípravky s pravým včelím voskem za použití starých technik tak, aby splňoval vysoké nároky na odolnost.

 

Doporučená údržba spočívá v občasném otření vlhkým hadrem, pravidelné impregnaci a dále už jen necháte pracovat čas. Originalita zpracování zařadí tento nábytek mezi trvalé součásti bytu, které stárnutím a patinováním získávají na kráse.

 

Dominantou každé koupelny bývá zrcadlo. I na to myslí tvůrci vybavení do koupelen Gaia Mobili. Ručně zpracovaná zrcadla Gaia jsou unikátní použitím pravého stříbra na rubové straně. Jedná se o metodu dávných benátských řemeslníků, kteří věděli, že stříbro zaručuje dokonalé a stálé zrcadlení po staletí. Zrcadlo Gaia se tak může stát vaším rodinným klenotem, který předáte další generaci, a pořád bude stejně krásné.

Pro všechny milovníky starých a kvalitních věcí jsou navrženy jak celé sestavy, tak i solitérní kusy, jež jsou plně přizpůsobeny životu v 21. století užitností i estetikou zpracování.

 

 

Inspirujete se na: www.asso.cz nebo v klientském centru se showroomem na adrese: Biskupská 8,

Praha 1. Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

 

www.asso.cz