Nerozbitný Tough Case může mít tvůj vlastní styl!

Trendy se neustále mění a nevyhýbají se ani modelovým řadám světových značek nebo všedním doplňkům. Kryty na mobilní telefon patří k těm, na kterých ji vliv těchto  módních vln vidět nejvíce. Zatímco ještě nedávno se drala do popředí hlavně účinná ochrana, dnes si ji ti nejlepší trendsetteři nedokáží představit bez svého vlastního stylu. Protože proč nechávat nudu tam, kde to může hýřit životem?

Průměrný uživatel mění styl svého krytu až pětkrát do roka. To je velmi vysoké číslo a takový náročný zákazník se proto rozhodně nespokojí s ledasčím. Personalizované kryty jsou horkým trendem posledním měsíců a let. Vyrábí se na míru, neustále přicházejí se zajímavými novinkami a v neposlední řadě podporují kreativitu svého nositele. Toužíte po telefonu s vlastní malbou, grafikou nebo fotografií? Poslužte si a vyzkoušejte jednoduchý proces objednávání na www.skinzone.cz.

Bezpečí a originalita v jednom

Skinzone našlo unikátní způsob jak spojit ochranu s uživatelsky přívětivým vzhledem. Svůj ochranný kryt Tough Case proto nyní nově nabízí s možností vlastního potisku. Tough Case patří k tomu nejlepšímu, co můžete svému mobilu dopřát – má hned dva funkční ochranné prvky. Mobilní telefon je nejdříve umístěn do ochranného gumového lůžka odolného proti nárazu a bezpečností bonus navíc mu pak dodá pevný polykarbonátový kryt. Výsledný styl  je dokonalý a s takovou ochranou je vaše zařízení prakticky nezničitelné. S úspěchem si poradí takřka s každou situací, kterou vám život přinese.

Kromě Tough Case můžete vybírat i z tenkého a technicky inovovaného polykarbonátového krytu Snap Case nebo business verze s prostorem pro umístění platebních či vstupních karet, atraktivního Folio Case. Doporučujeme také ochranné fólie Screenshield™ ve dvou různých provedeních s doživotní zárukou. Jednoduše si vyberte na www.skinzone.cz typ svého telefonu a během několika okamžiků mu opatřete spolehlivou ochranu s vaším vlastním stylem. Nechte se unést širokými možnostmi, podlehněte vábení neustále se rozšířujících galerií nebo se vydejte zcela novým směrem, a vsaďte na výstižný statement. Staňte se trendsetterem, aniž byste zapomínali na bezpečí svého elektronického pomocníka. Díky Skinzone je to snadné.