Přivítejte jaro s jiskřivými vůněmi od PartyLite

Příroda za okny se pomalu začíná zbavovat zimního smutku a šedi a odívá se do slunečních paprsků a svěžích tónů jarní zeleně. A ve stejném duchu se na toto období připravila i společnost PartyLite, vyrábějící svíčky, aromalampy, vůně bez plamene a originální dekorace. Provoňte si dům některou z novinek pro letošní sezónu a vyžeňte poslední záchvěvy zimy nenávratně pryč!

Ovocná a květinová svěžest – to je heslo, které si PartyLite zvolilo pro sezónu Jaro/Léto 2017! Nechte se očarovat mámivými tóny Sladkého ananasu, Exotické Maracuji, Kokosové vanilky nebo Růžové guavy! Přivítejte povznášející lehkost tropických květů jasmínové gardénie, nebo odplujte na vlnách mandarinky, malin a grapefruitu. To všechno vám přinášejí sezónní vůně Signature spolu s dávkou tolik potřebné energie.

 

Jarní svěžest v klasické eleganci

Tropické barvy a exotické vůně se ale neodrážejí jen v samotných vůních. Jedinečné linie a tvary exotické zeleně najdou svoje uplatnění i v krásných dekoracích, jejichž eleganci podtrhuje klasický metalický lesk. Milovníky jedinečných dekorací a doplňků potěší také nové kousky z jiskřivého stříbrného skla, design tajemného zlatého kapradí nebo jednoduše krásné šestihranné svícny z keramiky. Ať už potřebujete ve svém domově navodit wellness atmosféru či pracovní nebo společenskou náladu, v kolekci PartyLite vždy najdete to pravé.

Vůně bez plamene můžete vzít všude s sebou

Koncept vonných tyčinek šířících vůni zcela bez použití plamene obohatil klasické svíčky a vosky do aromalamp teprve nedávno. V letošní kolekci jsou tyto tyčinky dostupné nejenom v klasických, ale také sezónních vůních, a díky praktickému držáčku GoSmart je můžete vzít s sebou, kamkoliv půjde. Doprovodí vás tak při řízení, vnesou kousek domova do vaší kanceláře … zkrátka provoní jakýkoli prostor, který si budete přát.

Zaregistrujte se jako poradkyně PartyLite a získejte všechny produkty s okamžitou 20% slevou. Těšte se i z dalších produktů a benefitů, uspořádejte doma svou vlastní PartyLite párty s báječnými vůněmi, nakupujte pro sebe a svou rodinu a dělejte to, co vás bude skutečně bavit. Zcela bez závazků nebo povinností. Je jen na vás, jestli svou spolupráci omezíte jen na rodinný kruh nebo nabídnete tyhle báječné produkty všem svým přátelům a známým. Ukažte jim něco netradičního nebo jednoduše vyvolejte již zapomenuté vzpomínky s dětství. S PartyLite je to snadné.

Pro více informací a neocenitelné rady do začátku kontaktujte paní Alenu Fedorovou 775 178 802,
alena.fedorova@seznam.cz.