Nešetřete na sobě!

Také v supermarketu raději sáhnete po levné šunce nebo sýru? Máte pocit, že tak postupně ušetříte a zbyde vám na parádu? Pravda je, že dnes vás nákup bude stát méně, ale z hlediska zdraví vašeho i vaší rodiny, se díky nezdravým levným jídlům časem pořádně prodraží

Také v supermarketu raději sáhnete po levné šunce nebo sýru? Máte pocit, že tak postupně ušetříte a zbyde vám na parádu? Pravda je, že dnes vás nákup bude stát méně, ale z hlediska zdraví vašeho i vaší rodiny, se díky nezdravým levným jídlům časem pořádně prodraží. Stejné je to i s péčí o vzhled a zdraví. Moderní trend kosmetické dermatologie již chápe krásu jako ukazatel zdraví.

Vše se odráží na zdraví

Vše, co jíte a pijete, se odráží i na vašem zdraví. Samozřejmě, každý má jiné genetické dispozice, ale zbytek záleží především na nás samých. Budeme-li zdravě jíst, pít a mít dostatek pohybu, výrazně zvyšujeme naději, že si užijeme delší etapu pružné a mladistvé pleti než ti, kteří o sebe nedbají. A pro dámy to platí dvojnásob. Jsou mezi námi takové, které nad jiné vynikají svým mladistvým vzhledem až se okolí diví jak je to možné. Tajemství jejich půvabu obvykle nespočívá jen v pořádné dávce genetického štěstí, ale především v tom, že se včas a dobře naučily o sebe pečovat.

Kdy začít?

Kolem třicátého roku se ženám začínají dělat vrásky, sem tam se najde nějaká nežádoucí skvrnka na dříve bezchybné pleti, někdy dokonce pokožka zešedne a dostane unavený vzhled. Tehdy je potřeba urychleně hledat pomoc u odborníků. Nejlépe na doporučení spokojené kamarádky nebo známé vyhledáme kosmetické studio. Nemusí se jednat o nejdražší zařízení ve městě, spíše se zaměříme na to, aby mělo dostatek kvalifikovaného personálu a kvalitní zázemí včetně přístrojů a kosmetiky. Rozhodně se ale vyhněte příliš levným a pochybným zařízením obvykle s personálem, který si udělal rychlokurs kosmetiky.

Vstup je jako vizitka

Vstup do studia vám ledacos napoví. Pokud vám ihned začnou nabízet různé předražené procedury bez konzultace, vezměte nohy na ramena a utečte. Solidní přístup znamená odborné vyšetření neboli diagnostiku pleti s určením typu a množství poškození, s následným návrhem postupu ošetření a také seznámením s cenami. Seriózní dermatolog vám nebude slibovat zázraky, ale seznámí vás pravdivě se stavem vaší pokožky a možnostmi jeho zlepšení.

Ať už vás čeká IPL ošetření nebo chemický peeling či jiné ošetření, užijte si to a spolehněte se na hedvábné ruce profesionálů, kteří mají dostatek zkušeností a chuti pomoct vám vrátit krásu. A nešetřete na sobě. Tyto procedury mívají vysokou efektivitu a krása vaší pleti za to přeci stojí.

Jedním z nejlepších studií korektivní dermatologie v Praze je MYCLINIC prague, kde se budete nejen cítit velmi dobře, ale navíc zde mají přátelské ceny a různé slevové akce. Ty bývají uvedeny buď na www.myclinic.cz nebo na Facebooku.