Svatba nanečisto

Čeká vás den s velkým D? Přípravy na svatbu z vás nemusí udělat vystresovaný uzlíček nervů s hlavou plnou starostí. Jaké šaty vybrat,  který účes se k nim bude hodit a co květinová výzdoba? Budeme mít hezké prstýnky? Vejdou se všichni hosté?

To všechno jsou úkoly, které většinou řeší nastávající nevěsta. Proč si ale svatební přípravy neužít v klidu a pohodě tam,  kde naleznete inspiraci, popovídáte si se slečnami podobného „údělu“ a navíc strávte celý den v luxusním prostředí designového hotelu? Právě tuto možnost nabízí krkonošský designový hotel Grund Resort Golf&Ski, který 19. listopadu pořádá Svatební den pro ty, kteří si jej chtějí užít naplno a hledají to pravé řešení.

Od 10:00 do 18:00 se vám v hotelu bude věnovat kadeřnice i vizážista, čeká vás ale i květinové poradenství, přehlídka svatebních modelů či snubních prstenů. Pomohou vám zde vybrat to správné místo na svatbu, případně poradí, kdy využt služeb specializovaných agentur. Tento den absolvujete zcela zdarma, a to včetně lehkého občerstvení a slosování vstupenek o atraktivní ceny.

Přijeďte a budete mile překvapeny vstřícným personálem, inspirativním prostředím i rodinnou atmosférou hotelu a kdo ví, možná si řeknete své ano právě zde.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte Grund Resort na tel: +420 499 421 950 nebo na emailu: reception@grundresort.cz

 O hotelu Grund Resort Golf&Ski

4. září 2009 se v Mladých Bukách otevřel Grund Resort Golf&Ski, projekt rodinné společnosti Grund, která v obci úspěšně podniká již od roku 1990. Na místě, kde dosud stálo 9jamkové hřiště, se nově pod hlavičkou Grund Resort Golf&Ski otevřelo 18jamkové hřiště a 4hvězdičkový hotel s relaxační zónou a restaurací. Součástí Resortu je i lyžařský areál.