Nevíte si rady s výběrem dárku pro muže? Poradíme vám!

 

Vybrat dárek pro muže – také vám to přijde jako jeden z nejsložitějších úkolů světa? Zavděčit se mužskému pokolení určitě není jednoduché, neboť muži jsou v tomto ohledu nevyzpytatelní, a co si budeme nalhávat – i hodně vybíraví. Kdo někdy vybíral vhodný dárek pro muže, jistě moc dobře ví, že je kolikrát opravdu těžké dočkat se uznání, vděku i radosti v očích obdarovaného. Čeká i vás tento složitý úkol, tedy vybrat dárek pro tatínka, manžela, bratra či přítele, ale již nyní víte, že budete s rozumem v koncích? Od toho je tu dnešní článek, který si rozhodně nenechte ujít. Kdo ví, možná pro vás bude užitečnou radou!

 

 

Naslouchejte přáním toho druhého

 

A teď ruku na srdce: patříte mezi vnímavé človíčky, kterým stačí nachomýtnout se k jednomu maximálně dvěma rozhovorům, a ihned máte jasno, co by si dotyčný přál? Nebo se naopak řadíte mezi ty, kterým nedojde žádný náznak, i kdyby ho měl člověk stojící před vámi vyryté na čele? Ať tak či onak – v obou případech se s tím dá něco udělat a mnohdy je to jednodušší, než si možná myslíte! Nejosvědčenější radou je samozřejmě poslouchat a naslouchat. Nemusíte se nutně vyptávat, co by od vás chtěl dostat, místo toho buďte vnímaví a pozorní. Věřte, že kolikrát to dotyčný nemusí říct ani vám, nýbrž se třeba zmíní v rozhovoru s přáteli či rodinou.

 

 

Darovanému koni na zuby nehleď

 

Znáte tohle pořekadlo? Pak věřte, že co se dárků týče, určitě na něm něco bude. Jistě i vy znáte vyčerpávající chvíle, kdy se snažíte přijít na něco originálního, zároveň vkusného i cenově přijatelného, ale i když se snažíte sebevíc, žádný nápad se ne a ne zrodit ve vaší hlavě. Pak si nechte poradit od nás! Vhodným dárkem, který neurazí a zároveň nezruinuje váš rozpočet, je pánský náramek. S jeho pomocí můžete vyjádřit styl obdarovaného a navíc při správném výběru mu darujete šikovný doplněk, který se stane třešničkou na dortu jeho vzhledu.

motylek

 

Elegance nikdy neuškodí

Vymýšlíte dárek pro muže, který často a hlavně rád chodí do společnosti, přičemž si dává hodně záležet na svém vzhledu, který musí být zkrátka perfektní? Pak nechte stranou dárky v podobě pánské kosmetiky či oblečení a darujte mu něco originálního, co při společenských večerech zaručeně ocení i využije. Elegantní pánský motýlek se stane součástí jeho image, kterou podtrhne a dá na obdiv jeho dokonalý vkus!