p1

Nosíte kontaktní čočky? Starejte se o ně i o své oči!

Pokud nosíte kontaktní čočky, tak samozřejmě víte, že se o ně ale i své oči musíte pečlivě starat. Jinak svým očím totiž můžete velmi výrazně uškodit. Buďte zodpovědní a vsaďte na kvalitní přípravky…

 

 

 

 

Tři základní pomocníci

Základní péče čočky a oči, které jsou namáhané nošením kontaktních čoček, zahrnuje tři základní prvky, které rozhodně musíte mít. Jedná se o roztoky na čočky, oční kapky a pouzdro na čočky. Pokud chcete mít jistotu, že si koupíte kvalitní přípravky, které vám pomohou, podívejte se na nabídku specializovaného internetového obchodu bigmall.cz. Nabízí vše, co je potřeba.

 

p1  p2

 

Péče o čočky

Je zde pro vás připravena například speciální kategorie péče o čočky, ve které najdete širokou nabídku kvalitních pouzder na kontaktní čočky za velmi příjemnou cenu. Pouzdro je pro čočky nezbytné, rozhodně čočky nemůžete odkládat tam, kde vás napadne! V nabídce jsou pouzdra v jednobarevném provedení, nebo například i speciální s motivem Hellou Kitty a další.

 

r1   R2

 

Roztoky – vyplatí se kvalita

Roztoky na čočky jsou pro vás nezbytné, protože nedráždí oči, odstraňují proteinové usazeniny, udržují povrch čočky dokonale hladký a také čočky konzervují. Na bigmall.cz najdete roztoky na kontaktní čočky od různých výrobců za zajímavé ceny.

 

k1   K2

  

 

Oční kapky pro vaši úlevu

Oči jsou nošením kontaktních čoček namáhány a mají tendenci se vysušovat, právě proto je nutné mít ve výbavě i kvalitní oční kapky. Pří výběru také vsaďte na kvalitu a myslete na to, že se do nich rozhodně vyplatí investovat.

 

Kompletní nabídku najdete na www.bigmall.cz.