a

OTOS – jedinečná nabídka pro váš automobil

Kvalitní výbava automobilu je zárukou kvalitní jízdy, to snad netřeba zdůrazňovat. Upozornit je ovšem potřeba na místo, kde kvalitní výbavu pro své auto seženete. Zkuste nabídku společnosti OTOS, rozhodně vás potěší.

 

 

 

 

Auto i moto baterie od špičkových výrobců

Společnost OTOS totiž připravila internetový obchod, který je doslova nabitý tím nejlepším pro váš automobil. OTOS se specializuje na nabídku kvalitních autobaterií, motobaterií a v jejich nabídce najdete také trakční baterie a veškeré příslušenství k nim.

 

a          d

 

Pro všechny typy vozidel

U OTOS najdete autobaterie pro osobní i pro nákladní automobily. V nabídce jsou údržbové ale i bezúdržbové autobaterie (AGM, gelové baterie) od špičkových a prověřených výrobců. Najdete zde autobaterie značek jako jsou Varta, Banner, Optima, Yuasa a další. V kategorii motobaterie na vás čekají baterie pro všechny typy motocyklů, čtyřkolek, skútrů, motorových saní a jiné techniky (např. traktůrků či sekaček). V naší nabídce jsou opět klasické olovněné startovací baterie a také ty bezúdržbové AGM. Kategorie trakční baterie potom nabízí  baterie, které se uplatní především pro použití manipulační a skladové techniky (např. vysokozdvižné vozíky), lodní motory, dopravní prostředky na elektro-pohony, záložní osvětlení či solární aplikace a další.

 

 

s          bb

 

Vše, co je třeba

U OTOS si prostě vyberte. Široký sortiment na vás čeká i v ostatních kategoriích. K dispozici jsou nabíječky, testery, startovací kabely nebo i záložní zdroje.

 

Kompletní nabídku najdete na www.otos.cz.