Nové autopotahy do Vašeho auta

Investovali jste peníze do nového auta a rádi byste jeho interiéry vybavili kvalitními autopotahy? Nahlédněte do aktuální nabídky společnosti Vopi a vyberte si autopotahy, které budou přesně odpovídat Vaším potřebám.

 

Kvalitní autopotahy za skvělou cenu

Autopotahy patří do základní výbavy každého auta. Jejich základní výhodou je ochrana původního čalounění sedaček. Autopotahy chrání čalounění sedaček před znečištěním. Ukápne-li Vám v létě na autopotah zmrzlina, snadno jej sundáte a necháte vyprat v čistírně nebo jej vložíte na praní do domácí pračky. Původní autopotah zůstane čistý a zachovalý. Autopotahy od Vopi chrání čalounění sedaček rovněž před opotřebením. V portfoliu společnosti Vopi najdete, jak autopotahy šité na míru, tak univerzální autopotahy. Pohodlí může při cestování díky kvalitním autopotahům pocítit nejen řidič, ale rovněž jeho spolujezdci. Velmi oblíbené jsou především masážní a vyhřívané autopotahy. Autopotahy od Vopi je možné vyrobit z více než padesáti materiálů a barevných variant látek. Pro pohodlnější vyhledávání můžete použít konfigurátor.

 

Jaké vybrat autokoberce do nového auta?

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi www.vopi.cz/autokoberce/ najdete také pečlivě vyrobené autokoberce. Přímo od výrobce tak získáte kvalitní zboží za velmi rozumnou cenu. V zimním období jsou oblíbené především gumové autokoberce, pro nějž je velmi typická snadná údržba. Textilní autokoberce společnost Vopi vyrobí dle vytížení výroby i za pouhý jeden den. Gumové autokoberce můžete objednat přímo ze skladu. Gumové autokoberce lze pořídit v různých barevných kombinacích, nejčastěji pak v černé, šedé a béžové barvě.