Novodobá architektura si žádá nových prvků.

DELTA LED Svítidla nabízí díky širšímu úhlu svitu, větší rozsah využití. V segmentu Led osvětlení, kde se  nabídka doposud soustředila na bodová svítidla s optikou umožňující úhel svitu maximálně do 60°.

Proto přináší naše společnost rozšíření  o další moderní světelné zdroje do interiéru s označením DELTA LED.

 

Při pohledu na tato svítidla zjistíme, že se jedná o kvalitní výrobky ze stříbrně eloxovaného hliníku. U některých variant v kombinaci s černým eloxem, dodávající svítidlu ještě exklusivnější vzhled, který potěší oko architekta i každého zákazníka.

Mimořádně příjemné podání světla se třemi různými teplotami barvy, (2700-3200K teplá bílá, 3500-4500K neutrální bílá, 5000-6000K studená bílá), a jejich možná kombinace nás přímo vybízí k experimentování. Představme si, že v obývacích místnostnostech nainstalujeme do odpočinkové části teple bílé osvětlení a do pracovní části neutrální nebo studené bílé světlo, dosáhneme tak  nenásilného rozdělení interiéru a navození příjemného pocitu je jednodušší než kdy jindy. Toto je další trumf v rukou projektanta, jak nabídnout zákazníkům něco nového, neotřelého a inovačního podle posledních trendů a navíc s velmi nízkými provozními náklady.

Vysoká účinnost a volitelný rozsah výkonů dodávaných svítidel (3W,6W,12W,15W,20W,25W a 30W), umožňuje adekvátní náhradu pro zákazníka, který již nechce používat halogenová nebo zářivková zapuštěná svítidla a chce jít cestou moderního osvětlení a designu.

Významnou předností těchto světelných zdrojů je jejich široký úhel světelného paprsku od 110° do 140°. Konstrukce těchto svítidel s dobře navrženým reflektorem a difuzorem řadí DELTA LED mezi zápustná svítidla se širokým využitím jak v domácnostech, tak i v komerčních prostorách, zvláště pak do podhledových stropů a nábytku.

Díky dobře navženému chlazení je vyzařovaná teplota do okolí redukována na 40-45°C, tím nehrozí nebezpečí vzniku požáru nebo poškození v exponovaných místech. Běžně používané halogenové osvětlení má vyšší provozní teplotou, daleko kratší životnost a díky tomu omezenější možnosti použití.

U svítidel DL60-3W, DL95-6W, DL110-12W a DL120-12W je navíc díky nízkému chladiči potřebná malá zástavbová výška. To je bezesporu výhodou při řešení rekonstrukcí starších rodinných domů, kde je potřeba stropní konstrukci snížit o minimální možnou míru sádrokartonem nebo jiným podhledovým materiálem.

Svítidla DELTA LED s vyššími výkony od 15W jsou využitelné také v komerční sféře, jako jsou  kancelářské prostory, obchody, pasáže, salóny, kadeřnictví , lékařské ordinace a mnoho dalších, ve kterých je provoz větší část dne. Díky nízké spotřebě a téměř nulové údržbě přináší spoustu výhod oproti klasickému osvětlení. Návratnost pořizovacích nákladů je v takovýchto prostorách zpravidla do 2 let, což je v porovnání s náklady za ostatní energetické zdroje doba velmi krátká.

Co říci závěrem, pokrok v Led osvětlení jde mílovými kroky kupředu a naše společnost, která se zabývá kompletní produktovou nabídkou v domácím i průmyslovém Led osvětlení, dokáže podat pomocnou ruku nejen odborné veřejnosti ale i kterémukoliv koncovému uživateli.

 

www.led4u.cz