Štíhlá za několik nocí? Recept zní Sveltesse!

Hledáte snadný, bezbolestný a cenově přijatelný způsob jak zdokonalit svou postavu? Nyní máte šanci s novou Noční péčí na zeštíhlení Sveltesse.

Jak Noční péče Sveltesse funguje?
Sveltesse bojuje s tuky a dokonce i s celulitidou během noci. Jak? Noční péče na zeštíhlení Sveltesse využívá sílu rostlinných látek. Obsahuje výtažky z lotosu a inteligentní řasy Corallina Officinalis. Lotos má výborné antioxidační účinky a výtažky z řasy útočí na tukové buňky a zabraňují jejich tvorbě. Noční péče na zeštíhlení Sveltesse je inspirována novými technologiemi proti celulitidě – působí jako ultrazvuk.

 

Praktický sprej
Noční péče na zeštíhlení Sveltesse se aplikuje pomocí spreje, což je pro používání nejen praktické ale příjemné. Díky jedinečnému složení se rychle aplikuje a vyvolává úžasný pocit svěžesti.

 

Účinkuje rychle a spolehlivě
Pokud budete Noční péči na zeštíhlení Sveltesse používat pečlivě a pravidelně, dočkáte se výsledku velmi rychle. Studie prokázaly značné úbytky centimetrů již po 28 dnech pravidelného používání a u 95% žen bylo pozorováno výrazné zlepšení aspektu pomerančové kůže. Noční péči na zeštíhlení Sveltesse a další produkty podporující proces zeštíhlení můžete zakoupit na www.zestihlujicikalhoty.cz . Neváhejte už ani chvilku!