Nůžky – základní pomocník každé švadlenky i hospodyňky! Jaké vybrat?

Od nůžek se očekává jedna základní věc – musí spolehlivě posloužit pokaždé, když potřebujeme něco ustřihnout. U obyčejných nůžek stačí, pokud spolehlivě ustřihnou kus papíru. Od krejčovských nůžek je ale třeba očekávat i něco navíc. Musí vždy přesně a bez problémů ustřihnout požadovaný kus i pevnější látky. Důležité je i to, aby nůžky dokonale padly do ruky. Poradíme vám, které to vybrat…

 

 

 

Nůžky Fiskars přinášejí dokonalost

Vsadit na prvotřídní kvalitu se u nůžek vyplatí a to obzvláště v případě, pokud s nimi pracujete každý den. Krejčovské nůžky musí být maximálně ostré, musí se dobře držet a hlavně – musí dokonale plnit svůj účel. Moderní krejčovské nůžky přináší na trh světoznámá  značka Fiskars, která nabízí nůžky v mnoha různých provedeních.

 

Ergonomická rukojeť i super ostří

Jedním z rozpoznávacích znamení nůžek Fiskars jsou oranžová držadla, která jsou vyrobena z vysoce odolného plastu a jsou i ergonomicky tvarovaná. Díky tomu nůžky Fiskars skvěle padnou do ruky. Druhým specifikem je super ostrost, díky kterému nůžky zvládnou i pevnější látky.Nůžky této značky jsou tak spolehlivým společníkem pro domácí i profi švadlenky či krejčí.

 

Vybírat je z čeho

Nůžky Fiskars jsou k dostání v mnoha různých provedeních a to podle toho, pro jaký účel jsou určeny. Fiskars nabízí například klasické krejčovské nůžky, speciální nůžky pro vyšívání, cvakačky, nůžky s pérem a další. V jejich nabídce jsou i kancelářské nůžky či nůžky na nehty. Koupit je možné i výhodné sady.

 

Všechny najdete v nabídce internetového obchodu www.sici-centrum.cz

 

Kromě nůžek zde můžete vybírat i šicí stroje pro profesionální či domácí šití, pomůcky pro patchwork a mnoho dalšího.