Pohodlné pánské spodní prádlo! Víme, jaké vybrat!

Není nad pohodlné spodní prádlo. Pokud ho máte, cítíte se skvěle. Jestliže ne, stojí většinou celý den za starou belu. Poradíme vám, jaké spodní prádlo je pro muže nejvhodnější a kde ho můžete sehnat za super ceny…

 

 

 

Boxerky jsou zárukou pohodlí

Boxerky jsou dnes nejoblíbenějším typem pánského spodního prádla a není divu. Boxerky jsou pohodlné střihem a co víc – velmi se líbí i ženám. Při výběru boxerek je důležitá kvalita materiálu. Nejlepší jsou boxerky vyrobené z bavlny s mírnou příměsí elastanu (cca 5%). Ty nabízí například značky Impetus, Calvin Klein, Diesel a Replay. Boxerky s vtipnými potisky potom nabízí značka Cornette.

 

I trenky stále frčí

Pohodlí nabízí i trenýrky. I ty je ale nutné vybírat opatrně a vsadit na prvotřídní kvalitu. Trenýrky by měly dokonale padnout na tělo. Rozhodně neplatí, že čím větší, tím lepší. Bohatý výběr přináší značky Cornette a Styx. Trenýrky by měly být vyrobeny z bavlny, pohodlí při nošení zaručí širší guma v pase.

 

Tanga nebo jocksy pro odvážné

Pokud máte rádi extravaganci, vsaďte na tanga nebo jocksy. Oba typy jsou vhodné například pro sport nebo pod upnuté kalhoty. Při jejich výběru je nutné zvolit správnou velikost, aby se nikde nezařezávaly více, než mají. Pánská tanga a jocksy jsou specialitou značek Candyman a Pikante.

 

Kde koupit?

Se super nabídkou pánského spodního prádla přichází internetový obchod podkalhoty.cz, ve kterém najdete bohatou nabídku všech možných typů spodního prádla. Vybírat můžete z bohaté nabídky mnoha modelů od různých světových značek jako je Calvin Klien, Pikante, Candyman, Diesel, Replay, Impetus a další. Těšit se můžete na prvotřídní kvalitu – e-shop nabízí výhradně kvalitní zboží z USA a také – na nízké ceny. Většinu zboží mají skladem, takže vaše nové spodního prádlo budete mít doma velmi rychle. V nabídce jsou kromě výše zmíněných i slipy, pánské plavky, pánská trika, župany i pohodlné noční košile!