Oblečení od Adom rozumí potřebám vašich dětí

Jen málo dětí skutečně odpovídá tabulkám z ordinacích praktických lékařů, které sledují jejich růst a vývoj. A nikdy jinde to není tak patrně, jako při výběru dětského oblečení. Ty samé kalhoty mohou být pro jedno dítě stejného věku příliš krátké, pro druhé zase úzké a třetí se bude topit v příliš velkorysé šířce pasu.

Oblečení pro děti navíc začíná stále více připomínat časy minulé. Vypadá to, jakoby výrobci vůbec nepočítali s tím, že dítě může občas zaškobrtnout, zakopnout nebo proběhnout kaluží. Jak jinak si vysvětlit ty hory oblečení, které se potrhají i při pouhém pohledu na ostrý předmět nebo je lze vyprat pouze na jemný program?

Nejprodávanější SUPER 300x300

Děti ale potřebují cítit svobodu, volnost a pohodlí. Při výběru oblečení bychom proto měli dbát především na kvalitní materiály. Pro outdoorové aktivity nebo cesty do školy je ideální oblečení ze softshellu, které děti ochrání proti nepříznivým klimatickým podmínkám a navíc díky modernímu střihu vypadá skutečně skvěle.

Ani softshellu se ale nevyhnout problémy s běžnou tabulkou velikostí, kterou se výrobci řídí. Pokud i vaše dítě patří mezi ty, kterým na oblečení neustále něco nesedí, vyzkoušejte kvalitní softshellové oblečení od Adom.cz. Jeho hlavní výhoda tkví v možnosti přizpůsobení oblečení přímo na míru. Potřebujete nohavice s prodlouženou délkou nebo kalhoty se zúženým pasem? Napište své požadavky do poznámky při objednávce. Budou vyřízeny velmi rychle a to bez příplatku za látku či ušití.

Výstřižek

Spokojenost zákazníků je pro Adom na prvním místě. Proto používají pro výrobu veškerého oblečení jen kvalitní a zdravotně nezávadné materiály, vhodné i pro děti s citlivou pokožkou. Navíc vás potěší i příjemné ceny a možnost našití reflexních prvků, které děti ochrání i při zhoršených světelných podmínkách.

Skvěle padnoucí oblečení si ale můžete dopřát i vy. Stačí navštívit provozovnu adom na adrese Tylova 223/11 Liberec 6 (po předchozí domluvě) a nechat si ušít softshelové oblečení přímo na míru za příplatek pouhých 500 Kč. Nedovolte oblečení, aby vás omezovalo ve výběru vašich aktivit a užijte si celý rok v teple a pohodlí pod vrstvou funkčního softshellu, která vám navíc perfektně sedne.