afra-triko-kratky-rukav

Oblékněte se do české krásy!

České ženy si zaslouží to nejlepší – tedy obléknout se do oblečení, které jim bude perfektně padnout. Pokud i vy patříte mezi typické české ženy – tedy dámy, které zdobí nějaké to kilo navíc, máme pro vás skvělou zprávu. Nyní si můžete obléknout módní oblečení, které je stvořeno přímo pro vás!

 

 

 

Se známkou české kvality

Bohatou nabídku moderního dámského oblečení pro české ženy přináší internetový obchod společnosti Modestia, s.r.o.. Tato společnost působí na českém trhu již od roku 1996. Jejím cílem je nabídnout českým ženám kvalitu, kterou si zaslouží a tento cíl se jim jistě daří plnit.


afra-triko-kratky-rukav  alena-tr-bolerko-3-4-rukav  aurelia-triko-dlouhy-rukav

Bohatá nabídka nadchne!

Společnost Modestia, s.r.o. se specializuje na vlastní výrobu a prodej dámského úpletového ošacení. V jejich nabídce na vás čekají moderní trička, halenky, tuniky, šaty a sukně pro běžné nošení i prestižní společenské příležitosti. V nabídce nechybí ani legíny nebo noční prádélko. Specialitou je potom těhotenská móda – najdete zde například i velmi pohodlné a vzdušené šatové sukně nebo tuniky.


suki-sukne  toni-suknelilie-saty

Nadměrné velikosti? ANO!

Modestia, s.r.o. chce nabídnout krásné oblečení každé ženě. Právě proto v jejich nabídce najdete i zajímavé modely oblečení pro plnoštíhlé a dokonce i v nadměrných velikostech. Těšit se můžete na rafinované střihy a zajímavé kombinace barev. Kromě vysoké kvality se také můžete těšit na příjemné ceny – nyní dokonce probíhají i zajímavé slevy…

 Pokud se chcete obléknout od krásy, vyberte si u Modestia, s.r.o.

Nabídku najdete na www.modestia.cz