hydratacniemulze.jpg

Obnovující hydratační emulze značky dodá Locherber krásu každé pleti

Máte problematickou pleť a chcete své problémy konečně vyřešit? Nebo se na vaší pleti začaly projevovat známky stárnutí a vy se jich chcete zbavit? Chcete své pleti dodat jen to nejlepší? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, máme pro vás tip – vsaďte na speciální Obnovující hydratační emulzi…

 

 

 

 

 

Speciální složení je zárukou super účinku

Obnovující hydratační emulze s opravdu vysokým účinkem je další přípravkem světoznámé značky Locherber. Složení emulze prošlo dlouhým vývojem a je nutné říci, že se dlouholetá práce vydařila! Obnovující hydratační emulze totiž obsahuje kyselinu hyaluronovou, výtažek z komule Davidovy, červené řasy, mateřídoušky a okurky, také vitamíny A a E a bisabolol. Právě díky této kombinaci účinných látek má emulze tak pozitivní účinky.

 

hydratacniemulze.jpg

 

Hedvábná, elastická, zregenerovaná…

Jsou jisté vlastnosti, které bude vaše pleť mít, pokud začněte emulzi Locherber pravidelně používat. Emulze je určena pro všechny typy pleti – každou pleť změní k dokonalosti. Velkým plusem emulze je, že se velmi rychle vstřebává. Pozitivně poté působí proti tvorbě vrásek a umí dokonce malé vrásky odstranit. Po použití emulze Locherber bude vaše pleť krásně pevná, na pohled i na dotek velmi příjemná. Emulze v další řadě ochrání vaši pleť před negativními účinky slunečního záření, volnými radikály a změnami teploty. Její použití je navíc snadné – stačí nanést několik kapek emulze ráno a večer na čistou pleť obličeje a je hotovo.

Emulzi i další kosmetické přípravky nejen značky Locherber najdete na  www.bellitia.cz