Ochrana před zimou tak trochu jinak? Ano, s foukanou minerální izolací

Objednávka společnosti s úmyslem vám zateplit fasádu nebo stěny je sice krokem do prověřených vod, ale na druhou stranu neuděláte nic víc, než ostatní. Pouze se necháte zatáhnout do náročného stavebního procesu plného hluku a nepořádku. Stavba lešení kolem domu a pobíhající tým dělníků se stane vizitkou vaší domácnosti po několik týdnů.

Na samém konce získáte izolační ochranu s více jak 30 letou návratností. Naprosto podobné je to i u tradiční výměny oken. Časová náročnost a návratnost za hranicí 20 let nezní vůbec lákavě, proto vám představujeme foukanou minerální izolaci Magmarelax.

 

Zateplení stropu Magmarelax

Finančně nenáročná operace nezabere více jak 5 hodin jedinému dělníkovi, po kterém nezbydou jediné vzpomínky. Zateplený strop vás ochrání před únikem obrovského množství tepla, jelikož stropy jsou nejcitlivějším místem jakéhokoliv domu. Jedná se o největší tepelný most, kterému nevěnujeme žádnou pozornost. Vše se pak hromadí pod střechou, proto je podkroví v letních měsících takřka neobyvatelné.

Foukaná minerální izolace okamžitě snižuje náklady za vytápění o celou třetinu, takže po snadném výpočtu zjistíme, že se návratnost pohybuje někde kolem 5 let. Už jen tyto důvody jsou plně dostačující pro rychlé rozhodnutí. Severská technologie je osvědčená v těch nejextrémněších podmínkách a funguje skvěle i po dvaceti letech. U nás není zima až tak silná jako ve Skandinávii, účinky jsou tedy zárukou, nikoli zbožným přáním.

Další důvody pro Magmarelax

Foukaná izolace Magmarelax šetří nejen náklady, ale zvyšuje i celkovou bezpečnost domu proti požáru. Izolovaný prostor úplně vymaže přítomnost tepelných mostů, které se zde prostě nikdy neobjeví. Práce je v lepších případech hotová už po třech hodinách. Magmarelax je vhodná pro použití v takřka všech typech střech. Dokáže si poradit i s atypickými dutinami, dřevostavbou, novostavbou nebo se zemědělskými objekty. Nedochází k žádnému narušení vzhledu domu.

Oslovte společnost s více jak 20 letou historií a požádejte je o poradenství, vyřízení dotace nebo okamžitou realizaci foukané minerální izolace přímo ve vašem domě. Navštivte internetové stránky na adrese www.mojeizolace.cz.