Ochutnejte vína z celého světa

Kvalita vína závisí na mnoha faktorech. Jedním z nich je skvělá péče, která začíná již na vinicích. Kvalitní víno je prací zapálených vinařů, dávajících přednost šetrnému ekologickému ošetřování vinic. Tito odborníci se snaží minimalizovat různé houbové choroby, jež napadají vinice používáním sprejů organického původu, dále podporují hmyz, udržující správnou rovnováhu biotopu a uměle zatravňují tam, kde není dostatečná travní plocha. Kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína se dostanou ke konzumentovi po důkladné péči a zpracování. Alifea.cz dováží kvalitní vína z celého světa. Provádíme přísnou degustaci vín, aby se ke klientovi dostaly jen takové produkty, splňujícící všechna kritéria ohledně kvality.

 

Kvalitní víno na váš stůl

Alifea dělá vše pro spokojenost zákazníků. Snažíme se, aby se k vám dostalo na stůl pouze kvalitní víno. Objednejte si u nás degustační sadu vín a dopřejte si doušek tohoto lahodného nápoje. Potěšte své smysly a napijte se kvalitního červeného vína, nebo kvalitního bílého vína z naší nabídky. V posledních letech konzumenti upřednostňují v naprosté většině vína suchá, anebo polosuchá. Ani u nás tomu není jinak, proto tato vína v našem portfoliu dominují. Polosladká, anebo sladká vína, která máme v nabídce, pochází většinou z Alsaska, Burgenlandu, či Moseli, což jsou světoznámé vinařské oblasti. Váháte li s výběrem a nejste li si zcela jisti, jakému kvalitnímu vínu dát přednost, obraťte se na nás. Rádi vám vyjdeme vstříc a navedeme správným směrem.

 

Vynikající péče, skvělá chuť

Jedině zákazník dokáže ve finále posoudit dobrou kvalitu vína, dostane li se na jeho stůl. Každé kvalitní víno je produktem a výsledkem skvělé péče, která začíná již na vinicích. Připravili jsme pro vás degustační sady, u nichž máte příležitost vyzkoušet chuť, vůni a zhodnotit kladné vlastnosti kvalitního bílého vína, nebo kvalitního červeného vína. Každý náš zákazník má možnost zúčastnit se degustace vína v Praze. Využijte této jedinečné šance a navštivte nás na našem hlavním působišti. Věříme, že si vyberete z obrovské nabídky kvalitních vín, že se k nám budete i v budoucnu vždy rádi vracet. Těšíme se na další spokojené klienty.