Moře nových nabídek práce

Zareagovat na nabídku práce a přijmout ji, nebo raději setrvat v stávajícím zaměstnání? Dilema, které čas od času řeší každý z nás. A zvlášť v době, kdy nás portály prace.cz, jobs.cz a airjobs.cz neustále bombardují novými nabídkami práce a brigád. Ty tam jsou doby, kdy se člověk při hledání práce musel spoléhat pouze sám na sebe, případně na úřad práce.

 

Dvakrát měř a teprve pak řeš novou pracovní nabídku

Při současném boomu nabídek práce je opravdu velmi lákavé přijmout třeba práci za rohem a vykašlat se na každodenní dojíždění. Jenže každá mince má vždy dvě strany. Proto je důležité, dát si před přijetím nové nabídky práce Havířov, nabídky práce Valašské Meziříčí, nabídky práce Litoměřice, nabídky práce Písek, nabídky práce Most, nabídky práce Karviná, nabídky práce Žďár nad Sázavou, nabídky práce Beroun, nabídky práce Cheb čas na rozmyšlenou a zvážit všechna pro a proti.

 

Není to jen o platu

Lákavé mohou být nejen nabídky práce za rohem, ale především nabídky práce ve větších městech (práce Ostrava, práce Praha, práce Brno; brigáda Praha, brigáda Ostrava, brigáda Brno) a za větší peníze. Než tedy na novou, lákavou nabídku práce kývnete, nezapomeňte posoudit všechny okolnosti. Určitě se zajímejte nejen o plat, ale také o všechny další benefity, pokud firma nějaké nabízí. Zda nabídka práce obsahuje přilepšení ve formě prémií a bonusů. Jestli vás za vaši práci odmění například týdnem dovolené navíc nebo příspěvkem na penzijní připojištění. Pokud se nejedná o brigádu, ale o stálou práci, určitě se zajímejte také o stravenky. Některé práce umožňují pružnou pracovní dobu. Pokud hodláte vykonávat právě takový druh práce, zajímejte se právě o ni, abyste si mohli co nejlépe zorganizovat rodinný život a volný čas.

Práce Most, práce Chomutov, práce Třebíč, práce Kladno, práce Klatovy, práce Jablonec nad Nisou, práce Rakovník, práce Benešov za solidní pracovní podmínky, plat i benefity, ale s dojížděním. Ruku na srdce, opravdu se vám chce za prací dojíždět?