Očištěte své tělo i mysl!

Jaro je ideálním obdobím pro nejrůznější detoxikační kůry a programy, která nastartují po dlouhé zimě naše tělo i mysl. A stále ještě není pozdě s nimi začít. 10-denní detoxikační kůra i ájurvédská masáž vám pomůže k lepšímu zdraví i pozitivně naladěné mysli.

Návodů na zaručeně nejlepší detoxikační kúry i masáže najdete na internetu hodně. Ne vždy jsou ale správné a někdy si díky nim můžete spíše uškodit než pomoci. Ovšem pokud bydlíte v Praze, můžete navštívit relaxační centrum Cordeus, kde vám se vším profesionálně poradí a pomohou.

 

Zbavte tělo toxinů

Krátkodobé detoxikační kúry jsou v dnešní uspěchané době velmi oblíbené. Nepředstavují totiž tak razantní zásah do organismu, který se nemusí potýkat s nadměrnou únavou nebo bolestí kloubů. Ne každý si totiž může vzít tři týdny volna, ve kterých by se mohl věnovat výhradně svému zdraví.

Za necelé dva týdny vám detoxikační kúra pomůže zbavit se těch nejhorších škodlivin usazených v organismu (což s sebou nese i mírný úbytek tělesné hmotnosti) a zároveň tělu dodá všechny důležité živiny, které po zimním útlumu bezpodmínečně potřebuje. Detoxikační kúra centra Cordeus je navíc přizpůsobená na míru pracujícím lidem. Začíná v pátek a končí příští neděli. Ty nejhorší „zvykací“ momenty si tak odbudete v pohodlí svého domova. Detoxikační kúra není vhodná pouze pro diabetiky a osoby, které mají pochybnosti o svém zdravotním stavu.

Tuto kúru je vhodné zopakovat několikrát za rok, ale pro dosažení trvalých výsledků bude dříve nebo později nezbytné přejít reálnou moderní zdravou výživu, např. program metabolic balance®.

 

A mysl osvěžte masáží

Ájurvédská masáž nebo také Abhyanga pomáhá účinně odstraňovat z těla toxiny díky použití teplých bylinkových olejů. Zároveň uvolňuje i bloky uvnitř celého těla a navrací mu potřebnou vitalitu, energii a sílu. Pravidelné ájurvédské masáže pomáhají i od nejrůznějších psychických problémů, například úzkosti, strachu, vyčerpání, nespavostí nebo bolestí hlavy.

Dokáže zmírnit také projevy alergie, revmatismu či degenerace kloubů a posiluje imunitní systém. Je rovněž vhodná i pro maminky po porodu a jejich miminka. Terapeuti centra Cordeus navíc pracují s autentickými staroindickými postupy, takže masáž z jejich rukou má skutečně blahodárné účinky.