Firma, které můžete důvěřovat. Mytí oken Brno

Víte, že mi mytí oken přijde jako ztráta času? Opravdu mě to nebaví a dokud to jde, tak se to snažím oddálit, jenže někdo to udělat musí. A když to není nic pro mě, tak mi nezbylo nic jiného, než si na tuto úklidovou činnost pozvat firmu, která by za mě okna precizně umyla.

Podařilo se mi při vyhledávání na internetu najít firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá kompletními úklidovými službami v Brně, takže mytí oken pro ni musí být hračka. Řekl jsem si, že tuto firmu vyzkouším a uvidím jaké to je. Třeba to bude skvělé a já už nikdy nebudu muset ztrácet čas touto, pro mě nepříliš oblíbenou činností.

Po domluvě na konkrétním termínu ke mně dojeli pracovníci firmy, kteří mi hned po příjezdu vysvětlili, jak bude jejich práce probíhat. Z toho důvodu, že používají žebřík, bych se ale neměl pohybovat v jejich blízkosti. Nechal jsem je tedy v klidu pracovat. Firma A SERVIS za svoje pracovníky ručí, tak jsem odešel do práce. Když jsem se večer vrátil domů, zjistil jsem, že důvěra a garance firmy je opravdu na místě. Po pracovnících zůstala krásně umytá a vyleštěná okna. V domě se jinak nic nezměnilo.

Díky této zkušenosti jsem zjistil, že je pro mě lepší si na umytí oken objednat firmu A SERVIS. Je maximálně spolehlivá a svoje služby se snaží realizovat tak, aby nenarušila váš harmonogram. Okna navíc leští bez leštidel, jen suchou bavlněnou textilií, takže zůstanou déle čistá a lesklá. Vřele ji doporučuji.

Mytí oken, jejich impregnace a práce ve výškách v Brně

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje mytí oken a aplikaci nanoimpregnace v Brně. Tyto práce provádí i ve výškách. Výškové práce provádějí  kvalitně proškolení zaměstnanci pomocí horolezecké techniky, případně využívají vysokozdvižné plošiny. Na hůře dostupných místech a výškových budovách doporučuje firma vnější okna a skleněné fasády opatřit nanotechnologickým nátěrem, který zabrání špinění skel.

Nanovrstva odpuzuje nečistoty a okna se tak snáze udržují čistá. Nanoimpregnační nátěr má životnost dle klimatických podmínek cca 5 let a dokáže uspořit velkou část finančních prostředků. Stačí jen, aby zapršelo a nečistoty se v malých kuličkách odvalí z prosklené plochy pryč. Proto je vhodné tuto impregnaci aplikovat na okna výškových budov, střešní okna nebo na hůře přístupné skleněné plochy. Všechna tato místa firma A SERVIS nanoimpregnací ošetřuje.

02 Okna_výška_budova

Tato společnost také odstraňuje reklamní polepy z výloh, strhává ochranné fólie po rekonstrukcích a čistí zbytky lepidel ze skleněných ploch. Odstraňování folií a polepů je prováděno speciální žiletkou, která při odborné manipulaci nepoškrábe sklo.

Kromě mytí oken zajišťuje firma také čištění žaluzií, rolet, markýz a přístřešků. Velkou výhodou je, že markýzy není nutné demontovat a čištění probíhá na místě. Textilní markýzy doporučuje firma po důkladném vyčištění a vyschnutí ošetřit impregnačním nástřikem, který markýzu ochrání před silnějším znečištěním. Díky impregnaci jí tak výrazně prodloužíte životnost a barvy textilie zůstanou déle jasné.