23241740 - old painted wall

Odstraňování graffiti přenechejte odborníkům. Likvidace, čištění Praha

Jsem správce bytového domu v Praze a ten se nedávno stal terčem útoku sprejerů. Nevypadá to vůbec dobře a nájemníci si stěžují. Vím, že odstranění graffiti není jen tak. Vždy jsem si myslel, že je to téměř nemožné.

 

Nakoupil jsem nějaké speciální přípravky na odstranění graffiti, s tím, že se pokusím problému zbavit sám. Ale neúspěšně, nápisy jsem jen rozmazal a vypadalo to snad ještě hůř než na začátku. No katastrofa.

Říkal jsem o tom známým a ti mi poradili zavolat nějakou profesionální firmu na odstranění graffiti. Na internetu jsem narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace, čištění graffiti Praha, která mě zaujala, protože měla velmi dobré ohlasy od zákazníků a právě na odstranění grafity.

Neváhal jsem ani minutu, protože stížností bylo čím dál víc. Ještě ten samý týden jsme se s firmou dohodli na termínu odstranění. Skvěle! Pracovníci dorazili a hned mě upozornili, že výsledek nemusí být vždy 100%, protože povrch domu nebyl ošetřen antigraffiti nátěrem. Dvakrát nadšený jsem z toho nebyl, ale co, zkusit se má všechno.

Výsledek jsem viděl až druhý den a nevěřil jsem svým očím, po graffiti skoro ani památky. Perfektní práce. Hned jsem do firmy A SERVIS zavolal, abych jim mohl poděkovat a rovnou se domluvil i na nanesení antigraffiti nátěru, aby bylo odstranění dalšího graffiti už 100%.

S firmou A SERVIS LIPKA bylo radost spolupracovat, nájemníci jsou opět spokojení a fasáda je opět krásná.

Nepřekonatelné strojní rotační čištění čalounění a koberců Praha

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Praha, nabízí čištění koberců a to strojovou metodou, nejspolehlivější metodou, kterou dnešní trh nabízí. Kotoučový stroj Ghibli Montana je jeden z pomocníků při této práci. Také jej tato firma využívá na čištění a mytí podlah. Tento kotoučový stroj s vysokým kartáčem, na kterém má 17 cm dlouhé a měkké štětinky, se chová k vláknům koberce velmi šetrně.

38865616 - grey carpet texture

Není třeba obav, jelikož mnoho práce udělá také účinná chemie HDC TS, kterou nechávají působit před samotným procesem kartáčování. Chemie je v první řadě dezinfekční, takže také zbaví vlákna koberce škůdců a roztočů, kteří koberce velmi rádi obývají. Tuto chemii rozkartáčují a zbaví tak koberec nečistot, které jsou hluboko ve struktuře koberce. Po procesu kartáčování vše odsají průmyslovým podtlakovým – vysoce výkonným vysavačem, s úzkou štěrbinovou hubicí, který zbaví koberec nečistot a vlhkosti.

Je nutné nechat koberec důkladně odpočnout a nechat jej ještě několik hodin doschnout, než ho uvedou do provozu. Tyto služby realizují servisně nebo i jednorázově. Doporučují ale svým zákazníkům, aby o koberce více pečovali a prováděli pravidelné čištění, které umožní to, aby koberec vydržel dlouhé roky krásně čistý a barevný. Takovou péči je třeba provádět minimálně jednou za dva roky a to zvláště na místech, kde je vysoká frekvence lidí – restaurace, kluby, instituce, kanceláře, obchodní domy, školy, nemocnice, úřady, atd. Pokud se o své koberce budete starat, vydrží Vám dlouho.

U obchodů, provozoven a firem, kde je téměř nepřetržitý provoz a kdy je silně nevýhodné, jakkoli narušovat provoz rekonstrukcemi, opravami a výměnami koberců, je zvláště výhodné o koberce se takto starat a pravidelně je čistit. Hodně se naučili od německých firem v Německu i tady u nás v ČR. Tyto firmy úzkostlivě dbají o údržbu a čištění, je to tím, že umí dobře počítat.

Používají pouze strojovou metodu, je sice o něco málo dražší, ale jejich metodou dokážou zákazníkům, že vyčistí i koberce, které chtěli vyhodit a vyměnit.