Online správa nemovitostí nejen v Praze

Správa nemovitosti přináší spoustu organizování, zařizování i starostí, není tedy divu, že majitelé budov nejčastěji volí služby některého z profesionálních správců, kteří jim veškeré ekonomické, technické, ale i právní či nadstandardní služby zajistí. Dle potřeb klientů jim je poskytnut kompletní servis nebo jen dílčí služby, které jsou přizpůsobeny jejich požadavkům.

 

Správců nemovitostí se na trhu pohybuje značné množství, ne všichni jsou však schopni zajistit kvalitní online přístup k ekonomickým nebo technickým údajům správy budov. Společnost Parkers s.r.o. zajišťuje svým zákazníkům, tedy vlastníkům bytových jednotek, bytovým družstvům a majitelům činžovních domů, přístup do internetové aplikace IFM24 zdarma, díky které mohou komunikovat se správcem a získat cenné ekonomické a technické přehledy. Komunikace probíhá na třech úrovních, naleznete zde úřední desku s informacemi od správce, nástěnku ke zveřejňování informací mezi obyvateli domu a SVJ nebo družstvy a také fórum, ve kterém mohou obyvatelé domu diskutovat nad různými tématy. Klienti Prahy 1 si velice online správu nemovitostí Praha 1 chválí a nedají na ni dopustit. Služba funguje nonstop, můžete ji tedy využívat, kdykoli si vzpomenete.

 

Služeb společnosti Parkers s.r.o. využívá celá Praha, je však možné zajistit i dálkovou správu nemovitostí v dalších městech po celé ČR. I v rámci dálkové správy funguje online aplikace IFM24. Využijte tedy tohoto pohodlného nástroje a mějte neustále přehled, co se s budovou děje. Podívejte se na oficiální internetové stránky www.svjonline.cz společnosti Parkers s.r.o. a pročtěte si další detaily týkající se nejen online aplikace, ale i poskytovaných služeb jako takových. Kromě toho se radujte, že s profesionálním správcem ušetříte na nákladech a hospodaření domu se značně zlepší. Získáte pořádek ve smlouvách a účetnictví a vaše nemovitost bude celkově prospívat. Pokud jste tedy například vlastníkem některé z budov třeba na Praze 5, správa nemovitostí Praha 5 poskytovaná Parkers bude jistě tím pravým krokem k vaší spokojenosti.