bbbbb

Opravdu účinný šampon na časté mytí je konečně tu!

Patříte mezi ty, kdo si často musí mýt vlasy, ale máte problém s tím, že vaše vlasy ztrácejí svou krásu a sílu? Máme pro vás dobrou zprávu – už nemusíte zoufat, protože je tu konečně kvalitní šampon, jehož složení bylo speciálně vyvinuto právě pro časté používání…

 

 

 

 

 

Sanotint je ideální řešení

Super šampon pro časté mytí je dalším super přípravkem známé značky Sanotint. Šampon je unikátní především díky jeho složení, protože obsahuje velmi účinné přírodní výtažky z pomerančovníku, které jsou známé pro své zjemňující, antiseptické a tonizační účinky. Hlavně díky tomu je šampon pro časté mytí Sanotint velmi šetrný k pokožce hlavy a předchází i vzniku lupů, které časté mytí vlasů často doprovází. Šampon Sanotint obsahuje také výtažky z prosa a grapefruitu. Tyto dva zase působí přímo na vlasy a dodávají jim krásu, pružnost a potřebný lesk. Šampon jako celek zajišťuje dokonalé a přitom maximálně šetrné umytí vlasů a je určený pro všechny typy vlasů a používat ho můžete denně. Jeho účinky budete velmi příjemně překvapeni.

bbbbb

Nabídka je skutečně bohatá

Šampon Sanotint najdete v nabídce specializovaného internetového obchodu bellitia.cz. Kromě  šamponu zde najdete i další super kosmetické přípravky jako jsou barvy na vlasy, přelivy, vyživující krémy a emulze a mnoho dalšího.

 

Kompletní nabídku najdete na www.bellitia.cz