Nenechte si ujít jedinečné slevy od Jiří Palička s.r.o.

Léto je sice v plném proudu, ale již nyní je potřeba se začít vybavovat na chladnější podzim. Pokud chcete i na podzim vyrážet na výlety, potom jistě víte, že musíte mít řádné oblečení.

 

 

Právě proto připravila společnost Jiří Palička s.r.o. speciální slevovou akci na různé druhy pánských i dámských funkčních bund. Kterou si vyberete vy?

 

 

Super materiál jako záruka pohodlí

Jiří Palička s.r.o. nyní nabízí pánské i dámské bundy s jedinečnou slevou 20%, a to se rozhodně vyplatí. V nabídce je hned několik druhů bund. Dámy by mohla potěšit bunda KAILAS z oboustranně broušeného materiálu fleece s gramáží 320g/m2 a protižmolkovou úpravou, která je lehounká a zároveň vysoce funkční. Sleva se vztahuje i na dámskou bundu QUELA v červené barvě. Tato bunda je vyrobena z třívrstvého voděodolného a paropropustného materiálu, takže je pro podzimní výlety přímo stvořená! Bunda má navíc jednu velmi praktickou kapsu na hrudi a dvě ve spodní části. Pro pány je potom k mání bunda PULAR, která je také vyrobena z třívrstvého laminovaného voděodolného a paropropustného materiálu fleece v modré barvě. Záleží pouze na vás, kterou si vyberete, ani s jednou nemůžete šlápnout vedle.

Vybavte se kompletně!

Společnost Jiří Palička s.r.o. nenabízí ale pouze funkční bundy. Vybavit se s nimi můžete kompletně. V nabídce jsou totiž také trekkingové boty v pánském i dámském provedení, softshellové kalhoty a řada dalšího.

 

Sleva 20% nebudete trvat věčně!

 

Kompletní nabídku najdete na www.jpalicka.cz