plnime_detska_prani_oc_park_hostivar_5_PP

Opuštěné děti přišly podpořit krásné modelky, moderátoři i známé maminky

Slavnostního rozsvícení vánočního stromku v OC Park Hostivař, který splní přání dětem z Fondu ohrožených dětí, se 3. prosince zúčastnilo plno známých tváří. 

 

 

 

 

Mezi nimiž se nedaly přehlédnout krásné patronky tohoto projektu – Lucie Křížková, Lilian Sarah Fisherová a Iveta Lutovská – Vítová, ale také neméně krásné maminky – Klára Doležalová, Nikol Lenertová či Monika Marešová i se svými ratolestmi.

plnime_detska_prani_oc_park_hostivar_5_PP     plnime_detska_prani_oc_park_hostivar_6_PP

Za Fond ohrožených dětí se zúčastnila paní Marie Vodičková, která téměř celý svůj čas věnuje péči o opuštěné děti a hledá jim náhradní rodiny.

„Jsem nesmírně ráda, že ačkoliv je hektické období plné předvánočních příprav, udělaly si naše osobnosti čas a do centra přijeli podpořit dobrou věc,“ komentuje akci Karolína Pleštilová, marketingová manažerka OC Park Hostivař.

plnime_detska_prani_oc_park_hostivar_3_PP     plnime_detska_prani_oc_park_hostivar_2_PP

Charitativní projekt s názvem Plníme dětská přání organizuje OC Park Hostivař právě ve spolupráci s výše zmíněnými osobnostmi, ale také s pomocí veřejnosti – návštěvníků centra. Každý z nich totiž může až do 18. prosince některému z ohrožených dětí splnit jeho vánoční přání. Stačí si vybrat některý z dopisů na stromečku a vytoužený dárek zakoupit. Ne náhodou stojí stromek hned vedle hračkářství Pompo…