SOMATY s.r.o. – ruční nářadí pro kutily i profesionály

Firma SOMATY s.r.o. je výhradní dovozce a distributor vysoce kvalitního nářadí firmy OLFA CORPORATION OSAKA, JAPAN pro Českou republiku i Slovensko.

 

 

 

Více než 230 druhů zboží
V nabídce firmy SOMATY s.r.o. naleznete velmi širokou nabídku jednotlivých druhů nářadí, které jsou řazeny do přehledných kategorií. Nářadí je určeno pro jednotlivce, ale i pro velkoodběratele. Právě pro velkoodběratele nabízí firma SOMATY s.r.o. možnost předváděcí akce přímo v podniku nebo obchodě, kde si můžete zboží prohlédnout a sami vyzkoušet na materiálech, se kterými Vy pracujete.

Cílem je snadná práce
Cílem firmy SOMATY s.r.o. je usnadnit a zpříjemnit práci jak řemeslníkům, tak i kutilům. V její nabídce naleznete: řezače s odlamovacími čepelemi, nože s pevnou čepelí, která se brousí, řezače plastů, skalpely, kružítka, paspartovače, pilky, škrabky a dokonce i vyřezávače šablon. Tuto nabídku nářadí OLFA doplňují i nůžky s mikrozoubky, řezací podložky, kruhové řezače a pravítka pro patchwork a mnoho dalšího. V každé kategorii naleznete široké množství různých typů, stačí si pouze vybrat to ideální nářadí pro Vás.

Jednoduchý nákup
Nářadí OLFA můžete objednat snadno a rychle – stačí si pouze vybrat v internetové obchodě. Pokud si chcete nářadí nejdříve prohlédnout, můžete si například ZDARMA objednat hlavní katalog nářadí OLFA s ceníkem, stačí jen vyplnit formulář!
Práci s kvalitním nářadím OLFA ocení až ten, kdo toto nářadí vyzkouší. Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.somaty.cz.

www.somaty.cz