OTOS – autobateriím rozumí!

Chcete pro svého čtyřkolového mazlíčka to nejlepší? Pokud ano, rozhodně by vás měla zajímat nabídka společnosti OTOS…

 

 

 

 

 

Akumulátory pro všechny typy vozidel

Společnost OTOS patří mezi špičky v oboru. V internetovém obchodě připravili jedinečnou nabídku autobaterií, kterou jinde budete hledat jen těžko. U OTOS najdete autobaterie pro osobní i pro nákladní automobily. Vybírat můžete z nabídky startovacích baterií  pro dieselové motory i pro motory benzinové. V nabídce jsou samozřejmě také bezúdržbové autobaterie– tyto akumulátory nevyžadují vůbec žádnou kontrolu stavu hladiny elektrolytu, a po celou dobu životnosti baterie není třeba doplňovat destilovanou vodu!

Známé značky!

Společnost OTOS nabízí autobaterie pouze od špičkových a prověřených výrobců. V sortimentu jsou například autobaterie Perion nebo velmi výkonné autobaterie OPTIMA. V nabídce najdete i autobaterie Varta –  jejich předností je extrémně dlouhá životnost, která vyplývá z jejich osvědčené technologie legování stříbrem. Vybrat si můžete také autobaterie rakouské výroby – jedná se o autobaterie Banner , které mají vysoký startovací výkon.

      

U autobaterií to nekončí

Nabídka společnosti je samozřejmě mnohem širší, u OTOS si prostě vyberte. Široký sortiment na vás čeká i v ostatních kategoriích. K dispozici jsou motobaterie, trakční baterie, nabíječky, testery, startovací kabely nebo i záložní zdroje.

 

Kompletní nabídku najdete na www.otos.cz.