Teplovzdušné solární panely a jejich výhody

Výhody vzdušných solárních systémů jsou více než zajímavé. Zajistí systematické odvětrávání domova, jeho odvlhčování i temperování. A není zapotřebí elektrické energie, jelikož využívají solární energii. Je to pro Vás zajímavé?

 

 

 

Od nynějška se o vše zmíněné postará revoluční systém SolarVenti. Pro více navštivte oficiální stránky www.solarventi.cz.

 

Stop zatuchlému a nepříjemnému vzduchu

Pokud Vás také neustále trápí samá vlhkost, nepříjemné vnitřní klima a špatný vzduch ve Vašem obydlí, jistě nepřehlédněte SolarVenti. SolarVenti zajišťuje 3 funkce v 1 panelu. Zajišťuje účinné větrání obydlí, efektivní odvlhčování a kvalitní temperování. Tím je systém speciálních solárních panelù schopen eliminovat plísně na zdi, zatuchlý i studený vzduch a další neduchy Vašeho domu, chaty či chalupy.

 

 

SolarVenti v TV pořadu Receptář prima nápadů

Systém SolarVenti není žádnou novinkou, jelikož je vyráběn již od roku 1992. Taktéž jste jej mohli vidět i v televizním pořadu Receptář prima nápadů. Zde si můžete tento vstup zrekapitovat.

 

 

Více detailů o nejen solárních panelech

Zaujal-li Vás systém solárních panelù SolarVenti, více informací o něm a možnostech větrání, odvlhčování a temperování domova se můžete snadno dozvědět na www.solarventni.cz.