banner

OTOS – profesionální péče o baterie

Autobaterie, motobaterie, trakční baterie  i další. Pokud od nich chcete maximální výkon, musíte zvolit špičkové výrobce. S širokým výběrem špičkových auto,moto i dalších baterií za velmi příznivou cenu přichází společnost OTOS.

 

 

 

Kompletní  nabídka

Společnost OTOS působí na českém trhu již 20 let a specializuje se právě na nabídku těch nejkvalitnějších autobaterií předních výrobců a značek. V nabídce naleznete baterie pro jak pro osobní, tak i pro nákladní automobily. Vybírat můžete z nabídky startovacích baterií (autobaterií) jak pro dieslové motory, tak i pro motory benzinové. OTOS samozřejmě nabízí autobaterie jak v údržbovém, tak bezúdržbovém provedení.

 

banner       yuasa-ytz7s-12v-6ah-130a-original_PP

 

Auto, moto, trakční, záložní a mnohem více

V kategorii autobaterie můžete vybírat z mnoha druhů baterií od špičkových výrobců jako jsou Varta, Yuasa, Banner, Optima a další. Stejně tomu je i v kategorii motobaterie. OTOS nabízí motobaterie pro všechny typy motocyklů, čtyřkolek, skútrů, motorových saní a jiné techniky (např. traktůrků či sekaček). V nabídce naleznete nejen klasické olovněné startovací motobaterie, ale též bezúdržbové AGM motobaterie. OTOS se specializuje také na nabídku výkonných trakčních baterií. Trakční baterie se uplatní především pro použití manipulační a skladové techniky (např. vysokozdvižné vozíky), lodní motory, dopravní prostředky na elektro-pohony, záložní osvětlení či solární aplikace aj.

 

nabjeka       booster-telwin-pro-start-2212-12v-original_PP

 

V nabídce jsou i speciální trakční baterie s technologií AGM jejich výhodou je  naprostá bezúdržbovost, nemožnost rozlití a vysoká odolnost proti otřesům. V sortimentu naleznete i záložní baterie – UPS.., samozřejmostí jsou také nabíječky autobaterií, testery autobaterií, startovací Boostery a další nezbytné potřeby.

Příznivá cena

Veškeré zboží ze sortimentu OTOS se vyznačuje velmi příznivou cenou, kterou jinde budete hledat jen těžko. Navíc POZOR, pokud v sortimentu nenajdete zboží, které jste hledali, můžete prodejce kontaktovat a nechat si zboží sehnat.

 

Kompletní nabídku najdete na www.otos.cz.