termotriko_5050

Už žádné klepání se zimou!

Zima je v plném proudu. Pokud se chystáte na hory nebo se prostě už jen chcete přestat klepat zimou, existuje snadné řešení v podobě termoprádla. Jak a kde vybrat funkční termoprádlo?

 

 

 

 

 

Funkční termoprádlo za skvělou cenu

V případě termoprádla se rozhodně vyplatí vsadit na kvalitní a prověřené výrobce. Dávno pryč jsou již doby, kdy termoprádlo stálo nehorázné sumy. Nyní lze sehnat prvotřídní termoprádlo za skvělou cenu. Jendou z možností, kde nakoupit, je internetový obchod jpalicka.cz.

Vsaďte na polypropylen

V nabídce obchodu najdete vysoce funkční termoprádlo vyrobené z vyrobeno z polypropylenového vlákna, díky kterému má prádlo své jedinečné vlastnosti.Polypropylenové vlákno má totiž nízkou specifickou hmotnost a nepřijímá vlhkost – tu  naopak výborně odvádí.

 

termotriko_5050          termomikina

 

Při nošení termoprádla tak máte pocit sucha a především záruku teplené rovnováhy. Navíc termoprádlo z polypropylenového vlákna nezpůsobuje alergie, je odolné vůči bakteriím i plísním, dobře se udržuje a po vyprání rychle schne.

Do přírody i při práci

V nabídce e-shopu jpalicka.cz naleznete širokou nabídku termo triček s dlouhým i krátkým rukávem, dále také tílka, dámské i pánské spodky, body, košile i polokošile a další. Můžete vybírat i z několika barevných variací –  bílá, tmavě modrá a khaki.Termoprádlo využijete v mnoha situacích. Nejvíce je využívané při zimních sportech, ale jeho vlastnosti oceníte například i při práci pod širým nebem.

 

jane_PP          pracovnikotnickovaobuvprabos

 

Mnohem více

Internetový obchod jpalicka.cz nabízí ale mnohem více. Jejich další specialitou je trekkingová obuv s membránami Gore-tex . S nimi budou vaše nohy v pohodlí a suchu. V nabídce najdete také pracovní obuv a pracovní pomůcky české výroby. V sortimentu je mimo jiné i špičková pracovní obuv s ocelovou kaplí a podešví šetřící klouby!

 

Více informací najdete na www.jpalicka.cz.