Pečete? Pořiďte si praktické krabice!

Pečení je radost, ale může to být i velmi zapeklitý problém. Pokud pečete doma a dobroty doma také hned sníte, nic se neděje. Problém nastává ve chvíli, kdy je potřeba vaše cukrářské výtvory bezpečně přepravit na jiné místo. Možná i vás napadlo, že použijete obyčejnou krabici, nebo nějaký podnos. Věřte, že tím hodně riskujete. Pro přepravu cukroví je nejlepší použít speciální cukrářské krabice. Proč jsou lepší, jak je použít a kde je koupit nejvýhodněji? Zjistili jsme pro vás.

 

Proč rozhodně ano?

Cukroví je většinou velmi křehké, a tak je třeba se k němu při převozu chovat. Pokud budete improvizovat a použijete první věc, která vám přijde pod ruku, hodně tím riskujete, že cukroví během přepravy poškodíte a vaše práce tak přijde v niveč. Naopak: Pokud si pořídíte krabice na cukroví získáte jistotu, že vaše dobroty budou během převozu v bezpečí.

 

S držáčkem i klasické

Velice praktickou záležitostí jsou klasické krabice na dort. Do nich bezpečně uložíte nejen dort, ale i různé druhy cukroví. Krabice mají praktické víko, takže budete mít jistotu, že se k dobrotám nedostanou nečistoty. Krabice jsou také velmi lehké a současně pevné. Možné je koupit i krabice o rozměrech 300x300x100mm, které nabízí velkorysý prostor.

TIP: Zákusky jsou většinou dost mastné, takže se mastnota může vpít do krabice, a tak ji znehodnotit. Pokud se tomu chcete vyhnout, vystelte vnitřní prostor papírovými ubrousky. Na dno použijte čisté pláténko.

 

Na trhu jsou také k mání krabice s držáčkem. Ty oceníte v případě, pokud potřebujete přepravit menší množství cukroví. Papírová krabice s držáčkem je výborná pro různé oslavy a svatby, protože do ní lehce zabalíte výslužky pro hosty.

 

Kde koupit?

Bohatý výběr krabic na cukroví i jiných přináší internetový obchod centrum-krabice.cz. Možný je nákup i po jednom kusu.