8747094 - cute 3 year old boy falling asleep on floor at home.

Pečlivost a flexibilita je jejich druhé jméno

S manželem máme rádi pořádek, ale uhlídat domácnost se dvěma malými dětmi není tak jednoduché. Zvažovali jsme dokonce, jestli je dobrý nápad pořizovat domů koberce, ale nakonec jsme naznali, že nám byt zútulní a zateplí a děti si aspoň budou moci hrát v klidu i na podlaze.

Máme ovšem o starost navíc. Už jsme si jednou zvali firmu na čištění koberců, ale moc spokojení jsme nebyli. Po odjezdu této firmy byl koberec snad v ještě horším stavu než předtím. Využívali extrakční, mokrou metodu čištění. Napustili nám tenkrát do koberce chemii a potom koberec vysáli. Ke stěnám a rohům se ani neobtěžovali dostat a koberec podle toho také vypadal. Byl mokrý, flekatý a byl cítit, jako zmoklý pes.

Potřebovali jsme ho dát, hlavně kvůli dětem, co nejdřív do pořádku a tak jsme zkusili zavolat jinou firmu. Našli jsme na internetu kontakt na A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové čištění koberců Brno. Přečetli jsme si spoustu doporučení na jejich pečlivost a flexibilitu a recenze opravdu nelhaly. Do druhého dne byli schopni přijet a koberec nám zachránit.

A SERVIS využívá úplně jinou metodu čištění, strojovou. Koberec nám vykartáčovali kotoučovým strojem a vzniklou pěnu potom vysáli třímotorovým vysavačem. Vyčistili pečlivě i rohy a okraje koberců a po flecích nebylo ani památky. Koberec byl po jejich zásahu krásně měkký, voňavý a nebyl mokrý. Bylo třeba ho nechat trochu doschnout, ale i tak to byl neuvěřitelný rozdíl.

Děkujeme firmě A SERVIS za pomoc a až bude potřeba, víme na koho se máme obrátit.

Sklo působí moderně, ale jak vyřešit jeho údržbu?

Sklo a jen samé sklo. Ano, přesně tento materiál je v současnosti hojně využíván všemi architekty, kteří chtějí, aby prostor vypadal více otevřeně, moderně, svěže a čistě. Jejich záměr samozřejmě chápu. Nejen z estetického hlediska je volba skla, jakožto stavebního materiálu, bezesporu výborná. Pokud se ale na velké skelné plochy podíváme z pohledu uživatele, nesmíme pominout jejich údržbu. Jak lze tedy údržbu řešit?

13375322 - workers wash the windows

Jsou zde dva způsoby, jak se toho chopit. Buďto se na to vrhnete sami a nebo povoláte profesionály. Já řeším údržbu interiérů a exteriérů všech našich firemních budov a řeknu vám, že dokud jsem nenarazila na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., výškové čištění fasád, mytí oken Brno,  měla jsem stále co dělat. Naše firma vlastní několik výrobních budov, budovy s kancelářemi a také jednu výstavní halu, která je z jedné části kompletně prosklená. Máme své vlastní paní uklízečky, ale ty se nám starají především o úklid pracovních míst, ale ne o okna samotná.

V tom případě bylo nutné najít někoho, kdo by nám umyl jak okna, tak velké skleněné plochy ve výstavní hale. Nejprve jsem se snažila najít externího pracovníka, který by nám pravidelně okna a výlohy umýval. Nastal ovšem problém. Některá okna máme dost vysoko a většina externích pracovníků není na výškové práce dostatečně vybavena. Nezbylo mi nic jiného než se porozhlédnout dále – tedy po společnosti, která nabízí spolehlivé a profesionální služby. A opravdu najít takovou firmu nebylo jednoduché. A to, že jich v Brně je! Zájem byl docela velký – nejsme až tak malá firma a hlavně je u nás hodně práce.

Po zvážení, porovnání cenových nabídek, získání referencí a především díky přístupu, jsem našla vítěze. Byla jím firma A SERVIS LIPKA sídlící v Brně. A stejně jak již napovídaly reference, i já jsem byla nadmíru spokojená. Nemusím se o nic více starat, všechno si zařídí sami. Od přípravků na umytí, přes náčiní, až po samotnou časovou organizaci. Takže pokud jste firma z Brna a hledáte někoho na okna a hlavně máte-li nestandardní rozměry oken, obraťte se na A SERVIS.