Penzion nedaleko Karlštejna je ideální pro rodinný výlet

Chcete poznat národní historii opravdu zblízka? Načerpat novou energii během víkendu, kdy vám bude dělat společnost ticho a všudypřítomná zeleň? Poznat můžete i slavné české památky, kromě hradu Tetína se nabízí i Karlštejn, hrad, za nímž stojí císař Karel IV. z rodu Lucemburků. Nabízí se totiž ekonomické ubytování v penzionu, který nabídne klid, romantiku a atmosféru, kdy na vás dýchne i sláva První republiky.

Řeka Berounka se na vás už těší, stačí vlastně jen jediné. Vybrat si termín, jenž bude vyhovovat celé rodině. Sbalit si kufry a těšit se na výlet. Pro jednou vynechejte exotiku nebo středomořské slunění, vždyť změna je život.

Útulné prostředí s originální restaurací

Dvou nebo čtyřlůžkové pokoje jsou už připravené, penzion Karlštejn je vstupenkou do turisticky atraktivních destinací Českého krasu. Navazuje na Hotel U Nádraží, který si svou slávu získal už v předválečné éře.

Nabídne tradiční českou kuchyni v příjemné restauraci, v níž si během letních prázdnin můžete vychutnat i posezení na prosluněné terase. Parkovací stání pro hosty je zde samozřejmost, stejně jako plochá TV, která nabídne zábavu pro deštivé odpoledne.

Každé ráno na vás bude čekat kontinentální snídaně, díky níž si zpříjemníte celý den. A kam se vydat, když dostanete chuť na malý výlet? K dispozici je hned několik atraktivních tipů, záleží jen na vás!

Hrad Karlštejn je pokladnicí národní kultury

Jedna z TOP domácích turistických atrakcí, místo, které je spjaté s českou státností. Tak originální hrad, jako je Karlštejn, najdete u nás skutečně jen jeden. Připomeňte si slávu středověku a císaře Karla IV. A navštivte také blízký zoopark, pro milovníky sportovních aktivit je připraveno také golfové hřiště, které nabídne sedmadvacet jamek. Lom Velká Amerika, Hlásná Třebáň nebo prostě jen procházka podél povodí Berounky, možností je dost a dost!