zahradni-pergola-632-374-6

Pergola může mít libovolné rozměry

Máte v plánu realizaci pergoly, aby i na vaší zahradě byl prostor pro relaxaci a posezení s přáteli ve stínu. V letních měsících je místo, kde je stín a klid na zahradě jistě potřeba. Nezáleží na tom, zda je vaše zahrada malá nebo rozlehlá. Dokonce ani na tom, jaký má tvar. Tu správnou velikost pergoly si může vybrat každý z nás.

 

 

 

Delta Svratka vám vytvoří pergolu na míru

Výroba atypické pergoly je pro mnoho firem velmi složitou záležitostí. V tomto oboru je  třeba mít totiž především dostatek zkušeností. Navrhnout atypický tvar totiž není žádný problém. Ovšem vytvořit podle návrhu pergolu, která by svou konstrukcí byla dostatečně odolná, pevná a kvalitní už je opravdu oříšek. Naštěstí se vždy můžete obrátit na společnost Delta Svratka. Ta je v oboru výroby pergol jednou z nejzkušenějších společností na našem trhu. Kromě mnoha klasických druhů pergol najdete je jejich nabídce také výroba pergoly přímo na míru.


zahradni-pergola-632-374-6

Bez kvalitního materiálu to prostě nejde

Základem každé pergoly od společnosti Delta Svratka je masivní smrkové dřevo. Tyto pevné smrkové profily zajišťují dostatečnou odolnost proti povětrnostním vlivům. Konstrukce je vždy navrhovány tak, aby byla vždy maximálně pevná. Dřevo je opatřeno ochranným lakem, který ještě zvyšuje jeho odolnost.

 

zahradni-pergola-realizace-3x420_polyk._zas_01

Pergoly v základním provedení nejsou zastřešené. To ovšem neznamená, že byste si u Delta Svratka nemohli vybrat i střešní krytinu. Pergoly se dají jednoduše zastřešit polykarbonátovými deskami nebo asfaltovým šindelem. Záleží pouze na vašem výběru.

 

Kompletní nabídku pergol a ostatních dřevostaveb naleznete na www.deltasvratka.cz