21_capillan-aktivator

Máte problémy s vlasy? Pomoci vám může vlasový aktivátor CAPILLAN!

Mít krásné a zdravé vlasy je výsada, kterou má jen málokdo. Přitom to nemusí tak být. Krásné vlasy jsou takové, o které je dobře postaráno. Jestliže je nemáte, hledejte nejdříve příčinu ve vaší péči. Přípravkem, který k obnově vlasů pomůže, je vlasový aktivátor CAPILLAN! Co s ním můžete získat?

 

 

 

 

Jedinečný obsah přináší dokonalou péči

Vlasový aktivátor CAPILLAN obsahuje celou řadu pro vlasy prospěšných látek, které společně posilují jejich zdraví a podporují jejich krásu. Patří mezi ně například vitamíny A a E, které přispívají k regeneraci vlasu, dodávají vlasové pokožce pružnost a také jí chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Významnou složkou přípravku  je i keratinový komplex. Ten vlasům dodává látku keratin a tak zvyšuje jejich pružnost a celkový vzhled. Součástí unikátního aktivátoru CAPILLAN je i panthenol v kombinaci s heřmánkovým extraktem – tyto dvě látky působí zklidňujícím efektem na vlas i pokožku a omezují i výskyt lupů. Všechny látky doplňuje extrakt z vilínu virginského, který velmi přispívá ke snížení množství potu a také kožního mazu, zamezuje i vypadávání vlasů.

 

21_capillan-aktivator

 

Aktivátor obsahuje také Myrhovou tinkturu – ta dodává vytváří na vlasech i pokožce ochrannou vrstvu. Díky kombinaci těchto látek jsou vlasy při pravidelném používání krásně lesklé, hebké, pevné a pružné.

Možností je více

Vlasový aktivátor CAPILLAN je produktem tradiční české společnosti Irel. Tato společnost se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej další přírodní kosmetiky. V jejich sortimentu jsou masážní gely, účinné krémy na ruce i celé tělo nebo i šetrná dětská kosmetika.

 

Kompletní nabídku najdete na www.irel.eu