Pitný režim v letním období

Dodržování pitného režimu je důležité v každém období, v létě to však platí dvojnásob. Pozor si musíte také dávat na to, co pijete, jelikož na nás v létě čeká mnoho lákadel ve formě limonád, sirupů nebo sladkých piv, která v sobě obsahují mnoho cukru, po kterém snadno přibíráme. Pokud vás zajímá, jak si svůj letní pitný režim dobře pohlídat a vylepšit, pak si přečtěte náš dnešní článek!

Jestliže si hlídáte hezkou postavu, v létě se určitě vyhněte alkoholickým nápojům, míchaným drinkům, sladkým limonádám, syceným sladkým nápojům nebo nekvalitním džusům, které v sobě obsahují minimum ovoce, zato jsou bohaté na cukry a „éčka“. Takovéto druhy nápojů nespadají do zdravého pitného režimu, který obsahuje minimálně 2,5 litru vody. Pitný režim si v letním období hlídejte i kvůli horku, které dává organismu zabrat. Kvůli vysokým teplotám se více potíme a tělo ztrácí vodu skrz kůži. Velký pozor si dejte i na sportování, během kterého zvyšte příjem čisté vody.

Ptáte se tedy co nejlépe v létě pít? Úplně nejlepší volbou je čistá voda, nejlépe ta přefiltrovaná. Filtrovaná voda neobsahuje tolik chloru, mikroorganismy, těžké kovy, škodlivé látky nebo nečistoty, které se ve vodě běžně vyskytují. Abyste si mohli filtrovat vodu sami doma, využijte k tomu filtrační konvici Orava WF-25, která je skvělým pomocníkem do domácnosti, ale i na chatu nebo do kanceláře. Využijete ji všude tam, kde byste rádi využili čistou kohoutkovou vodu ať už na vaření nebo k přímému pití. Filtrační konvice Orava WF-25 zajistí, že získáte zdravotně nezávadnou, vysoce kvalitní a chuťově velmi dobrou vodu k pití. Máte problém s velmi tvrdou vodou? Filtrační konvice si poradí i s tímto problémem!

Filtrační konvice funguje na bázi kusových filtrů, přes které překape voda z vodovodu. Objem konvice je 2,4 litru. 4-stupňová filtrační technologie zajistí, že je překapávaná voda vhodná i pro těhotné ženy a pro kojence. Filtry do filtrační konvice Orava se vyměňují po 1 měsíci a jejich výměna je velmi snadná. Filtrační konvice Orava WF-25 má úzký tvar, aby se mohla dobře zasunout do dvířek lednice. Díky tomu si v létě můžete užívat studenou osvěžující vodu přímo z ledničky! Výhodou je i elektronický kalendář, který vás upozorní, na nutnost výměny filtru v konvici. Filtrovaná voda je skvělou variantou zdravého pitného režimu. Pořiďte si filtrační konvici Orava i vy na www.orava.cz za 439 Kč a můžete si být jisti, že víte, co pijete!