Elektronický audio průvodce Dexon ušetří peníze a vytváření zpráv je zcela zdarma

Dalšího průvodce pro cizojazyčné návštěvníky, když jich „chodí“ málo? Ne! Elektronický audioprůvodce Dexon WA 710RC je mnohem levnější a obsahuje navíc i intuitivní software zdarma. Neplatíte za žádné paušály ani servisní smlouvy.

WA 710RC je v praxi velmi dobře ověřeným systémem, tzv. audioprůvodcem. Audioprůvodce dokáže skutečně levně, spolehlivě a bez časového omezení nahradit klasického „lidského“ průvodce, a to hned v několika jazycích.

 

Výhodná investice, která se vám vrátí

Nezáleží na tom, jestli audioprůvodce WA 710RC hodláte zakoupit na prohlídku hradů, zámků, muzeí, galerií anebo jiných technických či přírodních turisticky atraktivních památek. V každém případě zjistíte, že za své peníze získáte velmi praktického a přínosného pomocníka. A pokud se ptáte na návratnost svých vložených financí, můžeme vás uklidnit – obvykle se tato investice provozovatelům vrátí dříve, než zapadnou dveře za posledním sezonním návštěvníkem.

Jak bude vypadat váš nový elektronický audioprůvodce WA 710RC?

Systém, který vám představujeme, se skládá ze dvou zařízení. Tím prvním jsou sluchátka se zabudovaným přehrávačem – ta jsou určena k zapůjčení návštěvníkům. Druhé zařízení tvoří  základnová stanice. Právě v ní se sluchátka dobíjí a zároveň zde mohou být nahrávány i jednotlivé zvukové soubory, tedy výklad z jednotlivých expozic, které si vytvoříte.

Pro kurátora nechává audioprůvodce WA 710RC jen málo práce. Stačí, pokud v počítači připraví jednotlivé hlasové soubory, ty očísluje a nahraje do sluchátek. Během prohlídky pak stačí už jednotlivé soubory pouze spustit a užívat si prohlídku spolu se všemi spokojenými návštěvníky – i těmi cizojazyčnými.

Náš tip: Jeden audioprůvodce může posloužit i dvěma osobám, což velmi ocení zejména páry, které památky často navštěvují společně. Stačí přikoupit další ext. sluchátko a šňůru pro zavěšení na krk a všichni budou spokojeni. A pro vás jde navíc jen o malou investici.