Plánujete zimní dovolenou? Vyrazte k našim východním sousedům. Na Slovensko!

Byli byste rádi, kdyby váš vaše zimní dovolená nezruinovala? A rádi byste ji strávili někde, kde se i domluvíte? Zvažte Slovensko. Na výběr máte hned několik horských středisek, jež se po všech stránkách vyrovnají těm alpským.

Vysoké, nebo Nízké Tatry? Jasná, Tatranská Lomnice, Štrbské pleso, Donovaly či Liptov? Míst, kde strávíte nezapomenutelnou zimní dovolenou, je celá řada.

 

Na hory se nejezdí jen lyžovat

Zřejmě si vybavujete komedii Anděl na horách. Panoramata majestátních Tater se od doby natáčení filmu moc nezměnila, úroveň poskytovaných služeb v ubytovacích zařízeních ale určitě. Na hory se už dávno nejezdí jen lyžovat. Po náročném dni stráveném na sjezdovce lyžaři nehrají společenské hry, ale spíše se nechávají opečovávat při různých slastných wellness procedurách. A ubytovat se zdaleka nemusíte jen v klasickém hotelu či horské chatě. Dopřát si můžete třeba naprostý relax uprostřed lesa. V luxusních apartmánech posazených mezi stromy.

 

Horská chata s vysokým standardem služeb? Jednu pro vás máme!

Skvělou zimní dovolenou můžete strávit třeba v Demänovské dolině v hotelu Nízké Tatry. Legendární hotel Björnsonka je typická horská chata s vysokým standardem ubytování a služeb. K tomu se nachází přímo u sjezdovky v samém srdci lyžařského střediska Jasná – Nízké Tatry. A pozor, ceny za pokoj pro dvě osoby začínají na stech eurech na den a noc!

 

Probouzet se a usínat mezi stromy? Od ledna budete moci!

Rádi byste více soukromí? I ten unikátní hotel Liptov nabízí, respektive brzy nabídne. V lokalitě se totiž rodí unikátní projekt unikátních dřevěných chatek usazených přímo v lůně přírody. Jejich otevření je přitom naplánováno na konec tohoto roku. Lednové a únorové termíny si však na stránkách hotelu můžete zarezervovat už teď!