Ploty, terasy, opěrné zdi i schodiště lze stavět snadno!

Už se nemusíte trápit se složitým stavěním čehokoliv. Už je konec míchání betonu a malty. Jak je to možné? Odpověď má specialista na stavební materiály – společnost Novabrik.

 

 

 

Stavoblock boduje

Společnost Novabrik totiž představuje českým zákazníkům unikátní systém suchého stavění Stavoblock, který svou jednoduchostí ale zároveň funkčností ohromí každého. Co je Stavoblock? Zjednodušeně řečeno se jedná o jedinečný stavebnicový systém, který potěší všechny majitele domů, kteří chtějí mít krásný plot, terasu, opěrné zdi nebo i schodiště.

 

Stavíte na sucho

Stavoblock je unikátní způsobem jeho použití. Se Stavoblockem totiž budete stavět bez použití malt, lepidel a tmelů. Jak je to možné? Systém Stavoblock se skládá ze speciálních

bloků z vibrolisovaného betonu. Tvarově se jedná o čtyři velikostně odlišné bloky, které je možné navzájem libovolně skládat. Vždy tvoří harmonickou kompozici zlatého řezu. Technicky se zídky staví za použití speciálních spojek, které mají důležitou vlastnost jednotlivé bloky staticky provázat, a zajistit tak potřebnou stabilitu a tuhost. Díky tomuto systému stavíte podstatně rychleji než jako je tomu u klasického způsobu.

Moderní a vkusné

Systém Stavoblock má ještě další skvělé vlastnosti. Bloky jsou totiž k dostání v různých barvách a designech, takže si vybere každý. Další nespornou výhodou Stavoblocku je dlouhá životnost, navíc ploty nebo jiné prvky postavené ze systému Stavoblock, nevyžadují žádnou speciální údržbu.

 

Systém Stavoblock je jednoduše určen pro všechny, kteří hledají snadný způsob stavění s efektivním a krásným výsledkem.

 

Více informací o společnosti Novabrik a systému Stavoblock naleznete na www.novabrik.cz.