Výhodné sety Schock s nejsnadnější údržbou.

Proč jsou dřezy a baterie Schock jsou i časem stále hezké ?

 

Dřez a baterie jsou jedny z nejvíce používaných a zároveň nejvíce viditelných součástí kuchyně. Až 65 % prací v moderní kuchyni má souvislost se dřezem.Kuchyňský dřez by měl být praktický, odolný a neměnit časem příliš svůj zánovní vzhled.

Ideální volbou jak si ušetřit práci s údržbou je volit kvalitní granitový dřez, úplně nejlépe dřez NanoGranitový v setu s baterií s masivními částmi ze skutečného granitu.

 

NanoGranitové a granitové dřezy německého vývojáře a prvovýrobce  SCHOCK jsou v oboru etalon kvality originálních granitových dřezů. Jsou špičkou s vlastním téměř 30-ti letým vývojem.

Vylepšená technologie i skutečně německá kvalita.

Materiály dřezů od Schock jsou viditelně jemnější a májí vyšší odolnosti než ostatní běžné granity na trhu. Nové materiály Cristalite Plus a CRISTADUR jsou přirozeně antibakteriální díky dodaným iontům stříbra v základním materiálu, jehož složení je patentované. Spočívá ve speciálně vyvážené kombinaci speciálně zaoblených 80-ti% křemenných zrn s minimem v současnosti nejlepšího možného pojiva. Bez jakékoli povrchové úpravy má hedvábně jemný povrch a tzv. nano-efektem takřka neumožňuje trvalé usazení nečistot. Od povrchu do hloubky je materiál prakticky kamenný a nezničitelný. Hlavním cílem je však dosáhnout co nejnižších nároků na denní údržbu dřezu, odolnost, tak aby dřez mohl vypadat stále jako nový

První baterie s částmi ze skutečného granitového materiálu dřezu

Ze skutečného masivního granitu jsou vyrobeny i provozem v kuchyni nejvíce namáhané části vodovodní baterie. Jedná se opět o původní inovaci Schock, která nemá na trhu obdoby.

Pozor na kvalitu v baterií v internetových setech

Objevují se i sety poměrně známých značek dřezů kombinovaných s kvalitativně  neodpovídajícími bateriemi levného dodavatele, které pak tvoří zdánlivě velkou slevu na setu. Bezpečnější je vždy držet se při výběru setu dřezu a originální stejně kvalitní baterie.

slevu a to i na sety. Budete–li  už vybírat dřez, vyvarujte se vybírání jen podle ceny na eshopech. Několik, málo ušetřených stokorun Vás může velmi mrzet při jeho denním používání. Podezřele levné zboží z Asie, Polska, postsovětských zemí, stejně jako na materiály bez jména a složení zaplavují trhy. Jedná se zpravidla o sice laciné produkty, většinou vyrobené bez ohledu na materiálovou a stránku.

Další akce na dřezy : www.drezy.info/drezy

Další Informace : www.drezy.info/granity011.pdf