bel1

Podmanivé valentýnské vůně…

Krása je neodmyslitelně spojená právě s vůní. Vůně je totiž startér krásných pocitů i příjemné nálady. Pomalu ale jistě se opět blíží svatý Valentýn – svátek všech zamilovaných, tak proč si ho nezpříjemnit novu přírodní vůní pro vás ale i pro vaši domácnost.

 

 

 

 

Přírodní vonné esence provoní celý dům

Přírodní podmanivé vůně přináší na český trh společnost Bellitia s.r.o. V  nabídce na vás čeká plno krásných vůní, jejichž základem je přírodní vonná esence. Vše – dokonce i flakonky je vyrobeno z přírodního nebo recyklovatelného materiálu – takže získáte krásnou vůni v krásném obalu.

         

bel1

Příroda pro domácnost

Novým členem vaší domácnosti se mohou stát jedinečné vonné difuzéry s bambusovými tyčinkami. Společnost Bellitia s.r.o. je nabízí v několika provedeních s různými neodolatelnými vůněmi. Váš domov může provonět například přírodní vůně: fík s tabrízskou růží, rýžové klíčky a další. Vonné difuzéry vás rozhodně nadchnou – krásně provoní celou domácnost. Tyčinky do difuzéru lze koupit i samostatně. Pokud chcete mít vůni pouze v jednom pokojíku, můžete. Bellitia s.r.o. nabízí i speciální vonné kameny z mramoru, které lze použít i k provonění skříní  nebo například pro vaše auto.

 

kameny     

Přírodní parfémy z vás udělají bohyni

Parfém důležitým doplňkem každé ženy. Pokud hledáte novou zajímavou vůni, vsaďte na přírodní parfémy od Bellitia s.r.o. Skvělá volba je  například novinka v sortimentu – EAU DE PARFUM – ESENCE AMBRA – přírodní parfém v krásném falkonu z pískovcového skla. Na výběr máte ze tří vůní – ambra, fík & růže a rýžové klíčky. Přírodní vůně parfému vás udělají neodolatelnou…

 

parfm

 

Poznejte svět přírodní vůně. Více na www.bellitia.cz, řada Locherber Home.