SolarVenti – 3 v 1 pro zdravé bydlení

Moderní ale i starší domy mají často problémy s cirkulací vzduchu, což může mít nepříznivý vliv na zdraví osob, které je obývají. Čerstvý vzduch je totiž zárukou zdravého bydlení. Zajištění čerstvého vzduchu nemusí být drahé, pokud vsadíte na výkonný solární panel SolarVenti…

 

 

 

Provoz zdarma!

SolarVenti je solární panel, který je skvělým řešením pro všechny domy nebo chaty, kde je potřeba zajistit přísun čerstvého vzduchu. Díky SolarVenti se zbavíte nepříjemné vlhkosti a zatuchliny, ale zajistíte si především zdravé bydlení. SolarVenti funguje na solární energii, takže je provoz tohoto panelu zcela bez nákladů. Panel je ještě výkonnější díky efektivnímu spojení tří významných funkcí.

 

 

Větrá, odvlhčuje, temperuje

První funkcí panelu SolarVenti je větrání. Ve chvíli, kdy zasvítí slunce, zajistí SolarVenti proudění čerstvého vzduchu do vašeho domu nebo chaty. Vy se nemusíte vůbec o nic starat. Díky větrání umí SolarVenti i účinně odvlhčovat, protože vzduch, který je vháněný dovnitř, vytlačuje různými netěsnostmi nebo jinou ventilací vlhkost z domu. Třetí významnou funkcí je temperance. SolarVenti totiž zajistí temperaci vzduchu až o 40 °C oproti venkovní teplotě. Výrazně tak ušetříte své náklady za vytápění.

 

 

Soutěž o nejhezčí fotografii z realizace SolarVenti

Navíc pozor, v současné době spustila společnost SolarAir s.r.o., která solární panely SolarVenti nabízí, soutěž pro všechny své zákazníky. Soutěží se o nejlepší fotografii z realizace solárního panelu SolarVenti, vyhrát můžete velký dárkový koš!

 

Více informací o solárních panelech i soutěži najdete na www.solarventi.cz.