Pohrajte si s fotkami a vytvořte třeba krásné dárky!

Fotografie zachycují naše vzpomínky a krásné chvíle. Díky digitálním technologiím se ale často stává, že fotografie uložíme jen někam do počítače a po čase na ně i zapomeneme, což je obrovská škoda. Je tu přece druhá možnost – z fotografií můžete vytvořit knihu, fotopřání nebo i krásný kalendář. Jak na to a kolik vás to bude stát?

 

 

 

Fotoknihu zvládne díky Piklio vytvořit každý!

Snad nejhezčím výtvorem z fotografií je fotokniha. Není to klasické album, ale obrázková knížka plná vzpomínek. Vytvořit si vlastní fotoknihu může každý a to velice snadno. Stačí, když navštívíte portál Piklio.cz. Zde si můžete vybrat hned z několika tipů fotoknih. Vybírat můžete i různé tématické designy – například svatební. Na rozdíl od ostatních internetových portálů, můžete na Piklio.cz tvořit fotoknihu online. Nemusíte tedy nic stahovat a instalovat složité programy. V jednoduché online aplikaci nahrajete fotky přesně podle toho, jak chcete. Cena fotoknihy začíná na 135 Kč.

Kalendář jako skvělý dárek

Na Piklio.cz si můžete vytvořit i vlastní kalendář. Opět můžete vybírat z různých motivů (např. adrenalin, přírodní styl, moderna, retro, fotbal, svatba a dalších) a velikostí.  I kalendář vytvoříte snadno a rychle. Cena malého kalendáře začíná na 199Kč, cena velkého kalendáře se pohybuje od 359Kč.


   

TIP – kalendář s vlastními fotkami je skvělý vánoční dárek pro rodiče i prarodiče.

Obraz, plakát či přání není problém

Díky chytrým aplikacím si na Piklio.cz můžete z fotek nechat vyrobit i vlastní obraz, velký plakát či třeba originální fotopřání.

To už záleží vlastně jen na vás. Objednat si dokonce můžete i PROFI fotoplátno o rozměrech 40×30 s vlastní fotografií. Podívejte se na Piklio.cz a vytvořte a pohrajte si s fotografiemi…