TANATEX s.r.o. představuje nové doplňky pro do dětských pokojíčků

TANATEX s.r.o. je česká výrobní společnost, která se zaměřuje na výrobu a prodej ložního povlečení a jiných textilních výrobků. Jejím cílem je nabídnout prvotřídní kvalitu a zajímavé designy a prvky do každé domácnosti. V nabídce spolčenosti najdete i celou řadu zajímavostí, kterými můžete dětský pokoj vyzdobit nebo vybavit k dokonalosti. Inspirujte se…

 

 

 

 

Veselé dětské motivy v mnoha provedeních

Společnost TANATEX s.r.o. nabízí nejen kvalitu ale i design. Všechny doplňky pro děti mají veselé motivy, které se hodí do každého dětského pokojíčku. Děti z nich tak zaručeně budou mít radost. TANATEX s.r.o. nabízí celou řadu zajímavých dekorací i funkčních doplňků. Velmi oblíbené jsou dětské polštářky. Dětem můžete pořídit například veselý polštářek – ňufínek na mazlení. Vybrat jim můžete rybičku, veselou hrušku, jablíčko, sovičku nebo třeba loďku.

  

Dětské a přesto vysoce praktické

Zajímavostí nabídky jsou praktické kapsáře pro děti, které se hodí nejen do školy ale i do dětského pokoje. Do kapsáře se totiž dají uklidit hračky nebo třeba přezůvky. I v tomto případě je možné vybírat ze zajímavých designů. Pro kluky bude super design s různými stroji pro holky třeba slůňátka. V dětském pokoji samozřejmě nesmí chybět funkční dekorace. Společnost nabízí například krásná zrcátka s oblíbenými dětskými hrdiny jako je medvídek Pú nebo i krásné samolepky s Krtečkem, Cars a dalšími.

  

U TANATEX s.r.o. najdete také dětské ložní povlečení nebo praktické deky na hraní. Všechny výrobky se vyznačují prvotřídní kvalitou. Design některých lze dokonce přizpůsobit vašim představám.  TANATEX s.r.o. nabízí samozřejmě i dekorace a textilní doplňky do celé domácnosti.

 

 

Kompletní nabídku najdete na www.tanatex.cz