Pojištění je základ! Jaké byste měli mít i vy?

Zatímco některá pojištění si sjednávají celebrity, aby se „kdyby náhodou něco“ mohly tučně zaopatřit, existují pojištění, která jsou naprostou nutností, a měli bychom je mít sjednané my všichni. O jaké typy pojištění se jedná a proč se vyplatí je mít?

 

Pojištění vlastního bytu

„Hurá, konečně bydlíme ve svém bytě.“ Tuto větu pronese nejeden čerstvě nastěhovaný pár. Bohužel, tím starosti nekončí. Abyste se vyhnuli všem nepříjemným a mnohdy fatálním nákladům, které mohou vzniknout vaším či cizím přičiněním, nechte si svou domácnost pojistit. Pojištění vlastního bytu dnes můžete sjednat on-line, bez nutnosti návštěvy kamenných poboček s nerudnými a přechytralými úředníky. Byt je nutné mít pojištěný i v případě, že jste pouze v nájmu.

 

Pojištění proti blbosti

Jsou toho plné zprávy, noviny a internetové televize. Nehody a nepříjemné příhody, které otočí život naruby nejedné rodině. Pojištění proti blbosti se prostě vyplatí mít, a to za každé okolnosti. Platí po celém světě, chrání všechny členy společné domácnosti, a kromě lidí zahrnuje také domácí zvířata. Když jste pojištění, nic vás nezaskočí. Nebo lépe řečeno – zaskočí, ale nezruinuje, platí to pojišťovna.

 

Nám se to nemůže stát!

Říkáte si, že vám se nehody, které jsou denně ve sdělovacích prostředcích, prostě stát nemohou? Že si za ně lidé můžou sami kvůli své nedbalosti? Bohužel, opak bývá často pravdou. Pojištění je základ klidného spánku. I když jste dokonalí a dbáte na své povinnosti, nejste na světě sami. V případě, že se stane nepříjemná situace způsobená někým jiným, jste krytí. ERGO pojišťovna nabízí pojištění online, bez nutnosti docházet na pobočku.

Užijte si klidný život a klidný spánek každý den, bez ohledu na okolnosti, které se kolem vás dějí. Starosti přenechte své pojišťovně.