Pokud chcete být ve finanční pohodě, vsaďte na GE Money

Každý z nás by jistě chtěl mít tolik peněz, aby mohl v pohodě žít. Realita je mnohdy ale jiná a pravdou je, že se financí často nedostává. Řešením jsou tedy půjčky nebo kreditní karty, které nabízejí finanční pohodu. Při jejich výběru je ale nutné být opatrný a pečlivě vybrat. Spolehlivým partnerem ve světě půjček i vám může být banka GE Money. Důvodů k tomu je hned několik.

 

 

 

Jisté řešení finanční situace pro každého

Banka GE Money působí nejen na českém bankovním trhu již mnoho let a na svém kontě má tisíce spokojených klientů. Důvod jejich spokojenosti je v tom, že GE Money nabízí perfektní řešení pro každého. GE Money nabízí v první řade výhodné osobní půjčky s nízkým úrokem. Zajímavostí je Expres půjčka, kterou můžete využít například i na nákup vánočních dárků. Její výhoda je v tom, že si můžete půjčit nyní a splácet začnete až v lednu (tyto podmínky platí v případě, že uzavřete půjčku do 31. 12. 2013). Tato půjčka je zajímavá i v tom, že si můžete rozložit splácení na delší dobu.


  

                 

Kreditních karet se nebojte

GE Money nabízí také kreditní karty s výhodnými podmínkami, které může získat vlastně každý. O kreditní kartu si dokonce můžete zažádat online. V nabídce kreditních karet vynikají kreditní karty MoneyCard Plus a Gold. Speciální jsou v tom, že se vám vždy vrátí 1 % zpět z každého nákupu mimo síť partnerů GE Money nebo až 30% zpět při nákupu u partnerů  bene+. V případě kreditní karty MoneyCard Plus nebudete platit ani žádné poplatky za její vedení – platí v případě, pokud provedete kartou platbu v hodnotě 3000Kč za měsíc.

Osobní účty v pohodě

Kromě kreditních karet a půjček je GE Money skvělým partnerem i při vedení osobních účtů. Mezi nejoblíbenější běžné osobní účty patří účet Genius, ke kterému získáte online bankovnictví, kontokorent nebo i výběr z bankomatů GE Money zdarma.

 

Pokud chcete mít své finance pod kontrolou, zajděte na pobočku GE Money, navrhnout vám optimální řešení…